Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy béna lezárás vagy az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy béna lezárás vagy az ha szó nélkül lép le valaki a jobb?

Figyelt kérdés

Hónapok óta beszélgetek egy csajjal akivel egyáltalán nem egy ligában játszunk, a távolság is nagy és igazából azt se tudom, hogy érez e valamit irántam vagy csak a flörtölgetést élvezi. Az egész helyzet tökre frusztrál, hogy elméletileg ott egy tökéletes nő akinek bejövök de közben meg nincs igazán lehetőség továbblépésre vagy ha lenne is akkor se működne.

Szeretnék(inkább kéne) kilépni ebből a virtuális kapcsolatból de nem tudom, hogy álljak neki rinyálni(mert lényegében véve eleve a kérdésem is az) és írjam le miért vágyok arra, hogy dumáljunk minden nap és közben miért érzem, hogy ez csak rossz nekem vagy csak szó nélkül tűnjek el.

Örülnék neki ha nemet is írnátok, mert van egy olyan érzésem, hogy talán ebben a kérdésben másképp gondolkoznak a nők és a férfiak.


2019. aug. 3. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így egyszerűen leírod, hogy nem érzed emiatt és amiatt, hogy fejlődhetne a kapcsolat, az nem béna, hanem korrekt. 2-3 egyenes mondat, és kész.
2019. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, ha lezárod 2 mondattal, mintha bizonytalanságban hagyod a lányt, bármi is a motivációja a kapcsolat fenntartására.

Nem összehasonlítható a kettő, de volt egy olyan kapcsolatom, ami úgy ért véget, hogy a pasi szó nélkül, egyik napról a másikra szakította meg a kapcsolatot, mert neki így jóval kényelmesebb volt. Nyilván nem loholtam utána, nem zaklattam a kérdéseimmel, de nagyon nehezen léptem tovább.

Szerintem ha hónapok óta részei vagytok egymás életének, megérdemel annyit, hogy lezárd vele a beszélgetést és nem csak szó nélkül "lelépsz", hogy aztán azon gondolkodjon, hogy mivel bánthatott meg.

2019. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem rinyálás,ha el mondod az okokat miért lépsz ki.Ha ki lépsz,ne szó nélkül tedd.Szó nélkül ki lépni,az a másiknak bántó és megalázó
2019. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy bárkivel flörtölgetni mi nők nem szoktunk.Ha flörtölgetünk,annak nyomós oka van
2019. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szó nélkül eltűnésnel minden jobb. amit írtál az nem béna lezárás.
2019. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és ha nem akarod, hogy hetekig azon agyaljon, mit rontott el, akkor NE tűnj el szó nélkül. Ennél bármi jobb, még egy béna hazugság is.
2019. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!