Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene ezeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene ezeket az érzéseket magamban legyőzni? (láthatatlan)

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körömben vannak elég népszerű és híresebb emberek. Ahogy megtudják ezt mások, rögtön csak róluk érdeklődnek, én láthatatlanná válok. Az én valóm nem érdekli őket tovább, addig viszont kölcsönös volt ez.

Most is ez történt,s fáj,hogy megint elvesztettem egy embert.



2019. aug. 3. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A titok, hogy nem legyőzni kell, hanem fölé kerekedni, és meglátni, hogy illúzió. A harccal csak tovább fűtöd, és még több fájdalmat hozol létre.

Nekem meditációval sikerült megszabadulnom az összes érzelmi fájdalomtól. Irányítsd a figyelmed a jelenbe.

2019. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés miért a Felnőtt párkapcsolatok témában lett feltéve?
2019. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem ezzel te embert nem vesztettél. Az az ember sosem volt a tied, ha ennyi legyőzte az érdeklődését. Megmondom az igazat, hogy ha pl nem reklàmozod, hogy hires embereket ismersz, talàn praktikusabb lenne. Feltétlen csak olyan bulik vannak, ahol ők is jelen vannak? Mi vonz téged közéjük, ha ennyire feszélyeznek?
2019. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!