Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők szerint a 21. századi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szerint a 21. századi értelmes nő Hermione Granger karakterében nyilvánul meg?

Figyelt kérdés

A tipikus népszerű lányokról (pl. insta modellek) sok rosszat mondanak a nők, hogy mutogatják magukat, pénzéhesek, stb. Pedig a 21. században erre a női típusra van a legnagyobb kereslet.


Észrevettem viszont, hogy amikor valahol előjön Emma Watson, vagy az általa megformál Hermione, akkor mindig pozitív megnyilvánulással jutalmazzák a nők.


Pedig ezek a Hermione-s csajok viszont kifejezetten nehéz esetek.


Egyrészt zárkózottak, kevés embert engednek magukhoz közel. Általában sikeresek is, hiszen rengeteget tanulnak, dolgoznak, ami mellett egy önbizalomhiányos pasinak kisebbségi komplexusa lehet. Szexuálisan elég prűdnek tűnnek, nem azok a fajták, akik mutogatják magukat.


A nők mégis azt mondják, hogy ez tök jó.


Önmagában ez az elvont személyiség a jó?


2019. aug. 4. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Kevés embert engednek közel magukhoz -> csak azt, aki érdemes rá.


önbizalomhiányos pasinak kisebbségi komplexusa lehet -> ki a franc akar önbizalomhiányos pasit?


Szex -> csak mert valaki ribisen öltözködik és péntekenként hányásig issza magát, még nem lesz jó az ágyban.

2019. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Nehez eset?


Mert tudja, hogy mit akar es hogy hol van a helyi értéke? Mert akarkinek nincs esélye nála, csak nagyon kevés ferfinak? Bocsi, de nem ez lenne a normális?

2019. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem egy elvont személyiség, hanem egy olyan, aki ad magára minden tekintetben.


"Egyrészt zárkózottak, kevés embert engednek magukhoz közel."

Nekem elég sok barátom van, de nyilván nem engednék magamhoz közel bárkit.


"Általában sikeresek is, hiszen rengeteget tanulnak, dolgoznak, ami mellett egy önbizalomhiányos pasinak kisebbségi komplexusa lehet."

Sose fog érdekelni, hogy egy pasinak milyen komplexusa alakul ki azért, mert én sikeres vagyok. Az ilyen férfiak nem is érdekelnek.


"Szexuálisan elég prűdnek tűnnek, nem azok a fajták, akik mutogatják magukat."

Ebben pláne nem értem, hogy mi a rossz.

2019. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2


Szerintem ezek a lányok kisebbségi komplexussal rendelkeznek, és a kemény tanulással és munkával pótolják a hiányosságukat. Ennek kapcsán kissé felsőbbrendűnek érzik magukat, ezért csak a kiválasztottak kerülhetnek közel hozzájuk.


A a kicsit naivabb lányok, akik egyébként külsőre vonzóbbak is, és többet mutatnak magukból, közvetlenebbek.

2019. aug. 4. 11:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4


Aha, szóval ha valaki okos, akkor vonzó nem lehet. Elvégre Emma Watson is bűnronda, igaz? :D Én egyetemet végeztem, nagyrészt illik rám a leírás(kivéve a prűdség), mégis világ életemben sportos, vékony, csinos lány voltam.

2019. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#4

Szóval aki tesz azért, hogy megvalósítsa a terveit, annak már komplexusa is van? Érdekes gondolat.

2019. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló személyiség vagyok és általában rohadtul nem vagyok szimpatikus senkinek, sem férfinak, sem nőnek. Nem szoktam idegenekkel beszélgetni, ők sem velem, így nincs is kit közel engednem magamhoz. Csak a filmekben van olyan, hogy a férfi első látásra szerelmes lesz a hátsó sorban ülő, zárkózott csajba, türelmesen vár rá, hagyja, hogy az ő tempójában haladjanak a dolgok és ennek ellenére is folyamatosan teper. A való életben ha a megismerkedéstől legmaximum pár hétig nincs csók, szex, akkor keres mást, senki nem fogja a szorongó nyomorékra pazarolni az idejét. Ugyan értelmes vagyok és sikeres vagyok a tanulmányaiban, emellett okoskodó is vagyok, mint Hermione, ami a való életben senkinek nem szimpatikus. Szexuálisan nem tudom, milyen vagyok, még senki nem szeretett volna velem szexelni, de nem hinném, hogy különösebben prűd lennék attól, hogy nem kelletem magam bulikban vagy tinderen, nem görcsölök ezen, majd szexelek, ha eljön az ideje.
2019. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Minek kéne mindenkit közel engedni magunkhoz?

Minek kéne könnyű esetnek lenni?


Ha valakinek céljai vannak és tesz is érte, az nem azt jelenti, hogy önbizalomhiányos. Ezt honnan szeded? Vicces.


Ha neked kisebbségi komplexusod van egy sikeres nő mellett, az egyedül a te gondod. Amúgy sem téged keres.


MI a jó phaszért kéne magam mutogatni minden farokverő hülye gyereknek?


Mi köze a magamutogatásnak ahhoz, hogy ki milyen az ágyban?

2019. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ezt nem hiszem el 🤣🤣

Azzal tisztában vagy, hogy Hermione egy KITALÁLT személyiség??? Úristen, ez a mérce? Egy képzeletbeli karakter? 🤔

Nagy a baj.. Gyere le joisten

2019. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hermione, mint karakter valóban kitalált. De ilyen személyiségű lányok léteznek a világban. Nyilván Rowling is merített a való életből, amikor megalkotta a karakterei személyiségét.


A 7. válaszolónak köszönet, úgy látszik, ő megértette a kérdésemet.

2019. aug. 4. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!