Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzanak komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzanak komoly kapcsolatra a 13-17 évvel idősebb férfiak? 25n

Figyelt kérdés
Már 17-18 évesen is 10-14 évvel idősebb férfiak keltették fel a figyelmemet/érdeklődésem, a velem egyidősek nem nagyon.

2019. aug. 4. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért, Gyulám, mert élvezed, hogy egy csomó idős pasi fog írni neked perceken belül.
2019. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

25n :D Aha-aha, hát hogyne :D


Van még aki bedől ennek? Főleg egy ilyen kidolgozatlan kérdés után?

2019. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Na bakker még csak 36 vagyok....
2019. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hellmano ***** válasza:
73%
És kellesz is komoly kapcsolatra ezeknek a férfiaknak amúgy? Csak azért kérdezem, mert én elvagyok a fiatal lányokkal, de komoly kapcsolatra nem hinném, hogy közülük választanék. (meg szerintem a legtöbben csak egy kis kalandot látnak benne) 40F
2019. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Majd én elfeledtetem őket. 31F úgy leqrlak, többet nem kell 40 körüli ipse
2019. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

unalom van mi?? :)


Amúgy ha igaz akkor.....azoknak a 50-60 éves elhízott ráncos, pocakos férfiaknak kellesz akik beraknak a 60 millás marcibe dísznek a jobb oldalukra.

2019. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lerágott csont a téma. Kinek a pap, kinek a lánya. Inkább eridj aludni! :-D
2019. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Nekem az előző párom 12 évvel idősebb volt(35, én 23) és annyira beindított, hogy érett, férfias, és sokszor kioktatott :D A mostani barátom csak 3 évvel idősebb és kicsit hiányzik is ez az érzés, de vele minden más szempontból sokkal jobb és érzelmileg tudja, hogy kell kapcsolatban lenni, az exem egy totális érzelmi analfabéta volt, szerintem csak a szex vonzott benne. Szóval nem minden a kor...
2019. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyel elo egy lapot, bal oldalra a fiatal ferfiak, jobb oldara az idosebb ferfiak jellemzoit ird le. Tadaaaam! Maris tudod, hogy ki miert tetszik vagy nem tetszik.

Amugy nagyon fura, hogy nem 10-15 evvel idosebb ferfit irtal. Aki nem kerek szamokat ir az nekem mindig egy kicsit gyanus...

2019. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. idősebb testvéreim vannak, egész gyerekkoromban velük és a haverjaikkal lógtam, szerintem emiatt értjük meg egymást jobban azzal a korosztállyal. Egyébként idősebbnek is nézek ki a koromnál, így amikor horogra akad valaki, előfordul, hogy elszörnyülködik a tettén utólag :D
2019. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!