Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek jó alakja van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek jó alakja van, de nem teljesen lapos a hasa, az zavaró?

Figyelt kérdés

Szerintem jó, vagy legalábbis normális az alakom. Homokóra, szélesebb csípő, vékonyabb derék és nagy, de nem túl nagy mell. Viszont a hasam nem teljesen lapos, elölről nézve szerintem rendben van, de oldalról ilyen körte alakban kidomborodik. Szóval nem reng rajtam a háj, csak van egy kis pocak. Sportolok, de az az igazság, hogy amikor fogyni akartam a hasam miatt, csak rosszabb lett, mivel kisebb lett a mellem, a csípőm is kevésbé volt hangsúlyos, a derekam meg már egészségtelenül vékonynak tűnt. Nem éreztem magam erősnek és nőiesnek. Szóval mivel alapból nem vagyok kövér, a fogyástól csontkollekció lettem és nem tetszett.

Most szeretem a testemet, mert lehet, hogy nem vagyok kemény és csontos, de egészségesnek érzem magam és nőies az alakom, de néha mégis nagyon zavar oldalról nézve a hasam. Meg olyan... puha vagyok :D Nem tudom ez jó, vagy milyen?

És kíváncsi vagyok, a pasikat zavarná ez?



2019. aug. 6. 11:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem baj, "hanem sőt" :D


Nekem bejönne.

2019. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez a legtöbb férfit nem zavarja, kevés embernek tökéletesen lapos a hasa. Max próbálj rá egy kicsit edzeni, erősíteni, hasizmozni ha nem tetszik.
2019. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2019. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Dehohy zavaró. Engem inkább a teljesen lapos zavar meg főleg a kockás. Tudom sok nő megsértődik ezen mert a "mozgás, fittség, egészség" de szerintem akkor is nőiesebb egy formás nő mint egy izmos. Nem a zsíros, elhízottra gondolok hanem arra akin van az a icipici (tényleg csak annyi) és formás idomokat eredményez rajta.
2019. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan azt kérdezed, zavarja e a férfiakat, ha nem nézel ki tökéletes, csak normálisan, és van rajtad 1,5 kiló plusz? Hány éves vagy te?
2019. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Ez jó, pont nyomkodnivaló, Mucika. :P
2019. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Napi önfényező.
2019. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2%
Személy szerint mindig az állagra vagyok kíváncsi. Egyáltalán nem baj ha van egy kis pocak, még lehet hogy nőiesebb is vagy tőle, csak ne lógjon. Ha az arányok rendben vannak, derék/csípő között 15-20cm van és szép mellek is társulnak mindehhez, akkor számomra tökéletes. A kislányos kinézetű, elől deszka hátul léc nők(70A vagy B melltartómérettel) nem az eseteim, olyan mintha az unokahúgommal járnék aki 12 éves.
2019. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Az alakbs a has is beletartozik.
2019. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Így nehéz megmondani, de ha hasonlóan néz ki a hasad, mint amire gondolok, akkor szerintem nincs vele gond.
2019. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!