Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megéri? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megéri? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel két éve kavargatunk a bulikban és én szeretem de ő nem nagyon akar tőlem semmi komolyat. Viszont én tényleg oda meg vissza vagyok érte. Mit csináljak hogy ő is viszonozza?

2019. aug. 7. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmet, szeretetet nem tudod kierőszakolni :)


Sztem hagyd, ha két éve csak "kavargat" veled, sose fog tőled többet akarni. Inkább szüntesd meg vele a "kavargatást", akár mindenféle kapcsolatot is, próbálj meg rajta túllépni és elengedni, mert neki mindig csak "játék" leszel amig el nem jön neki a nagy szerelem és akkor pofára ejt. Az pedig jobban fog fájni mintha önként kilépsz most.


Nagyon nehéz lesz ezt a lépést megtenned, de ha nem szeretnél rosszabbul járni otthagyod. Legalábbis én ezt tenném még akkor is ha nagyon szeretem

2019. aug. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Milyen autója van?
2019. aug. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Dugj vele, amíg jólesik, de ebből komoly kapcsolat nem lesz.

2019. aug. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mickbro ***** válasza:
Keress masik pasit! Motoros vagy?
2019. aug. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, mert sírni fogsz.
2019. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont azért kavargat csak veled, mert részéről neki ennyi elég is. Nem feccel a kapcsolatba semmit, mert minek? Nem szeret, kapcsolatot nem akar veled, viszont szétrakod a lábad neki minden buliban. Kész kényelmi főnyeremény vagy!


30n

2019. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából még nem feküdtünk le mert hát ez lenne nekem az első és én is próbáltam elengedni sőt kb fél évig nem is kerestem és barátokként is tudtunk viselkedni csak ez tényleg olyan barátság extrákkal dolognak tűnik és szeretek vele lenni mert amúgy meg egy halál rendes ember
2019. aug. 9. 23:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy rendes. :D Legalábbis veled nem. Szórakozik veled, csak még nem látod. Hány évesek vagytok?
2019. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!