Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden BMWs fickó így viselkedik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden BMWs fickó így viselkedik?

Figyelt kérdés

Összejöttem, de csak véletlenül egy BMWs férfival (25 éves, én 23). Még csak randizgatunk, de már rendesen idegesít hogy ennyire felvág a kocsijával meg az ájfonjával. Szerintem azt várja hogy letépem róla a ruhát és rámászok ezek miatt :O

Amúgy 10 évtől öregebb az autója ha jól tudom de nem értek hozzá annyira, nekem is van kocsim és nekem az elég (egy Suzuki Swift).



2019. aug. 7. 09:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

A srac gyerekes. Es te is, ha ez a “szint” bejon neked.


Egyebkent nem, nem minden bmw-s ilyen. Bar a szterotipia penyegeben az atlagot es az eloiteletet mossa egybe. Ettol fuggetlenul nem egy auto hataroz meg egy embert.

Ha ez alapjan teszed, es itelsz el a jovoben valakit, hogy milyen autoja van, miben vagy szerinted kulonb mikozben o is ezt teszi, csak forditva - tehat az auto miatt hiszi magarol hogy az ami...?

2019. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam írni mint az első..

A legszánalmasabbak a 10+ éves kintről behozott lestrapált 300ezres példányok gazdái, akik azt hiszik,attól valakik,hogy széthullik alattuk az a roncs, de legalább ott virít az elején az embléma.

Ettől függetlenül, ha találkoznék egy kedves, szimpatikus pasival, akiről kiderül, hogy neki is ez a márka jött be,emiatt nem dobnám.

Ha viszont bunkó paraszt és kiderül, hogy ilyen márkájú az autója, egyrészt nem lepődök meg nagyon, másrészt össze sem jönnék vele kocsitól függetlenül.

De nem hiszem, hogy mind így viselkedik, csak a gyökerek, akik amúgyis a külsőségekkel akarnak felvágni, mint ájfon 4, mert csak arra telik, kínai gucci polo meg lui vuitton táska, amiről virít hogy gagyi, de az nem számít...

Ahogy a gazdagok is: az igazán gazdagok tisztelettudóak, udvariasak, egészen emberségesek, míg a csórók akik egyszer jutnak olyan körbe, csettintgetnek a pincérnek, olyan mocskot hagynak maguk után, hogy eszméletlen, hangosak és mindent visszaküldenek. (ezt egy hiltonban tanultam meg pincérként, ahol találkoztam mindkét típussal), de persze mindegyik oldalon van kivétel. Van bunkó gazdag meg szerény szegény is, csaknem az a jellemzőbb :)

2019. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen új Mercedesem és iPhone-om van, és nem viselkedem így. Mondjuk azt sem értem, hogy hogyan lehet véletlenül összejönni valakivel.
2019. aug. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
15%

Ez gyerekes szint, s vszínű te is az vagy. Tudod nekem nem bmw-m van, s mivel szeretem a sebességet, ezért min. 150-200le van alattam. Mivel mindennél van nagyobb erősebb, ezért ekkora teljesítmény bőven elég még a német autópályákon is. Amikor az ilyen hulladék felvágósok jönnek villogtatni h menjek le a külső sávba, már csak azért se, gyere utánam akkor ha bírsz :) Általában nem szokott sikerülni, s lehunyt szemmel félre állnak a külső sávba (ha még nem esett szét az a szr alatta). Imádom a látványt, amikor ezek a magamutogatók verik magukat az ostoba nőikkel (olyanokkal mint te). Nekem férfiként jobban bejön a nem tömeg presztízs, amikor kívülről nem mondod meg az autóról, h milyen teljesítmény van benne. Nyilván az ócska lotyóknak nem ez tetszik, nekem meg nem az ócska lotyók. Szóval jó lesz neked az a bmw-s is.

32f

2019. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
15%
Jah és blackberry-m van, általam átírt oprendszerrel, ill új családi házam Dunakeszin, mégse viselem a homlokomon a fotóját.
2019. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%

Ti valami sarkon véletlenül összecsókolóztatok? Vagy a piros lámpánál véletlenül meghágott hátulról? A biztosítónál vagy a rendőrségen randizgattok?


A kérdésből azt lehet kiolvasni, hogy a kompenzálós kispöts jó helyen kapirgálja a gesztenyét.

2019. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Noren1989 ***** válasza:
81%

Szerintem maga a BMW lényegtelen adat, ebből a sezmpontból.

Csupaszítsd le kicsit a sztorit. Szóval: adott egy türhő fax, aki menőzik.


Többet nem tudtunk meg róla, de nyilván jóképű, szociális, hogy "összejöttél" vele.

Valami pluszinfót tudsz még adni?

2019. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ó én imádom ezeket a hülyegyerekeket.


Hallod meglátok egy BMW-st a visszapillantóban, az 100% , hogy előzni fog, ott is ahol nem szabad vagy veszélyes, és akkor is ha az a BMW 50 éves, és még gyorsulni sem tud.


Az index az szinte ismeretlen fogalom, mondjuk az manapság egyre több embernél az. Pofátlanul kivágódnak ott is ahol stop tábla van.


Tisztelet a kivételnek. De a legtöbb egy kretén hülyegyerek.

ÉS sokszor vasággyal együtt 60 kg osak.

2019. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

> ÉS sokszor vasággyal együtt 60 kg osak.

Akiket én látok BMW-ben, azok inkább 160 kilósak.

2019. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik kispötsű.
2019. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!