Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen erzelmet takarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzelmet takarhat?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi.


Az, ha megölelsz egy lányt ugy, hogy az egyik kezeddel (mivel sokkal magasabb vagy) a vállánál öleled át es közben a masik kezeddel simogatod a fejét, vagy csak egyszeruen ráteszed a kezed?!

Es szorosan magahoz ölel...


En nő, ő férfi.


Én valamiért baráti érzelmekre tippelek.



2019. aug. 7. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom. En ritkan olelgetem igy a ferfi barataimat, pedig van 1-2 akiket nagyon szeretek is.

Ha csak nem vigasztalt epp... de a vigasz ellenere is akarhat tobbet... ;)

2019. aug. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:

Ez szerintem a(z): "ógyere ide, hadd simizem meg azt az okos kobakodat" érzés.


Illetve emellett fontos tudni, hogy a nők 90%-a utálja, ha simogatják a haját. Szóval emiatt se tennék ilyet. Ha simogatni akarnék, inkább az arcán tenném, ha olyan a helyzet.

2019. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Na ez érdekel engem is.... 🤔


És akkor mit jelent, érezhet ha hátulról ölel át, szorosan még is gyengéden magához szorít?


Vagy


bucsúzáskor magához húz, teljesen egybe ér a testünk és a lábunk, de két puszit ad az arcra?


Vagy


Örömhírt közöl magával kapcsolatban, mind ketten örülünk, hosszan egymásra nézünk erre meg hirtelen kitárja a karját hogy gyere ide és magához húz, szorosan még is lágyan, testünk és lábunk szintén egybe ér, a kezei a vállam fölött (mivel magasabb nálam) mennek át és a hátam közepêt fogja, majd a végére lecsúszott a kezei a derekamra??


Vagy


Talalkozókor ő várt rám többet... Mikor meglátott izgatottan várt, szemei felcsillant, mosolygott rám és mikor oda értem, magához húzott, mintha természetes lenne ölelkeznünk, holott még nem igazán volt rá példa. Ölelés úgy volt hogy magához húzott, szintén szorosan, még is oly lágy és édes volt és mind ketten sóhajtottunk egyet kb egyszerre. Lábaink kulcsolták egymást, tehát végig egybe ért és szorosan egymáshoz simult a két test. Majd jött a két arcra puszi, de láthatóan mind ketten zavarba jöttünk ettől az ölelkezéstől. Majd utána elmentünk romantikázni egy partra, de nem történt semmi szex, csók vagy ilyesmi. Ott is zavarban voltunk, a testjelzés passzolt, minden klaffolt még se történt semmi.



Mindegyik esetben az ölelêsek hossza kb 3-4-5 percig tartott, tehát nem az a gyors ölelkezés volt.


Na ilyenkor mi van, mit érezhet az illető férfi? Többet érezhet mint barátság?

2019. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A helyzet adja, hogy megsimogatja-e a fejet. Minden esetre nincs ebben semmi extra. Ha valaki akar valamit a masiktol, szolni fog, kar egy olelesbol barkinek kombinalnia.

Mi baratokkal siman megoleljuk egymast hosszabban, mert kozel allunk egymashoz es neha tok jol esik mindkettonknek.

2019. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi jartunk. De szakitottunk. Nem tartott sokaig. Nala hamar elmult minden, lehet nem is volt. Ebbol kovetkeztetek arra, hogy csak barati erzelem volt.
2019. aug. 7. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!