Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha a barátotok/párotok egy olyan albèrletbe költözne ahol mindenki más lány?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 11:32
 1/6 B25 ***** válasza:
81%
Hát elég nehéz albérletet keresni normális áron. Ha bízol benne akkor szerintem ebből nem lehet gond, de ez attól is függ hogy ismeri e egyáltalán a lányokat, barátokkal költözik össze vagy pedig idegenekkel. Ezt nektek kell megbeszélni, ha téged zavar akkor inkább mond meg neki és tisztázzátok mert ha csak utólag folyton benned lesz a tüske akkor az nem fog jót tenni a kapcsolatotoknak.
2019. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Ez nem túl életszerű. Másrészt ha így "befogadják" oda, akkor annak kettő oka lehet:


1.Valamelyikükkel kapcsolatban van

2.A srác meleg, vagy annak tartják az adott nők

3.Ennyire kell még egy ember aki fizeti a bérletet

2019. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
A férjem is így élt, amikor megismertem. Sosem volt belőle probléma.
2019. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Amikor összejöttünk a férjemmel, ő két lány lakótárssal élt, én pedig 2 lánnyal és egy sráccal. Korábban éltem két sráccal is, ők voltak a legjobb lakótársaim, a mai napig jó haverok vagyunk és nem, sose történt semmi köztünk. Az ő lány lakótársai is aranyosak voltak, de ma már csak az egyikkel tartjuk a kapcsolatot, főleg én, elég jól összebarátkoztunk abban az időszakban. Na, pont ennyire zavart. De ha téged ez zavar, akkor költözzön össze veled és probléma megoldva.
2019. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2


Na, kettőt írtam, aztán mégis 3 lett belőle. Mea culpa, mea maximus culpa :D

2019. aug. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok alapvetően egy nagyon féltékeny típus, így engem ez így nem zavarna annyira... egy szobában azért ne legyen ellenkező neművel, az már nekem is fura lenne.
2019. aug. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!