Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rút kiskacsákból szép hattyúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rút kiskacsákból szép hattyúk? Gyakori az ilyen, vagy csak én találkozom gyakran ezzel mostanában?

Figyelt kérdés

Elsőként két lány! Egyiket nagyon fiatalon még a netes társkeresés első napjaiban ismertem meg. Akkoriban nem volt sok lánynak kép feltöltve. Sokat emaileztünk talán alakúlt is valami érzelem ...na de nem akart találkozni,küldött képet. Fúú nem magasak az igényeim de ez a lány totál igénytelen volt folyósra hízva,ápolatlan haj(erről küldött képet). Mikor megszakadt az ismerkedés kezdett dolgozni.

Másikkal pár éve randiztam is tragikomikus volt szintén nagyon igénytelen lány , róla láttam képeket de okosan voltak fényképezve.

Napokban utánuk nézt a facen, nem mondo,hogy jó nők lettek de ahhoz képest egészen jók ahogy kinéztek. Mind a kettőnek több éves kapcsolata van ,szerintetek egy jó kapcsolat úgy hat egy nőre mint a napfény és a locsolás egy virágra?



2019. aug. 8. 18:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy rájöttek,ha akarnak párt azért tenniük kell??
2019. aug. 8. 18:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Tinikoromban nem tudtam öltözködni, összevissza állt a hajam, szemüveget és fogszabályzót hordtam...az alkatom sem volt a legjobb, bár még ezek ellenére is volt egész helyes barátom, nemis értem..:D Mostanra kontaktlencsére váltottam, sokat sportolok, csinosan öltözködök, ápolt festett hajam van, nincs fogszabi, volt orrplasztikám. Szóval mondhatni egy csúnyácska lányból tiptop lettem. Pasizással régebben sem volt, ahogy már mondtam, viszont a mostani barátom sokszor mondja, hogy gyönyörű vagyok..amit régen nem gyakran hallottam, mert nemis voltam az.


Amúgy rám nem a kapcsolatok voltak ilyen hatással, sokat voltam szingli is, egyszerűen jobb nő akartam lenni.

2019. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pasizással régebben sem volt gondom*
2019. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki a külsőt nézi hanem a belsőt!

Felszinesek sajnos nagyon,de a belső értékek belül vannak

2019. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4/4 Rossz alak de igényes megjelenés is létezik. Sok nő azért csúnya mert igénytelen,vagyis mélyről indul és feladja.
2019. aug. 8. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

A külső igenis fontos. Akinek nem, az vagy vak, vagy borzasztóan igénytelen.

2019. aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak te!
2019. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talan a kapcsolat is kozrejatszhatott, nincs kizarva. A kedves szavak hatasara elhiszik magukrol, hogy bennuk is van szepseg, amit erdemes egy kis munkaval meg jobban kibontakoztatni. Aki nem szuletett szepseg az evekig nem is foglalkozik magaval, mert ugy erzi nincs ertelme. Aztan ha vegre elkezdik azokat a dolgokat megcsinalni, amiket a jobb adottsagu lanyok mar 16 eves koruktol kezdve megtesznek akkor ok is megszepulnek. Nekem is vannak ilyen megszepult ismeroseim, sot igazabol en magam is egy szurke kiseger voltam.
2019. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért olyat is sokat hallani ffi is nő is bele kényelmesedik egy kapcsolatba. Asszonyosodik a nő a férfinek apuci teste lesz.
2019. aug. 9. 07:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, olyan is van, aki a jo adottsagai ellenere a harmincas, negyvenes eveire felismerhetetlenne valtozik.
2019. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!