Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szép nő miért van csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szép nő miért van csúnya pasikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A helyes pasik kikkel járnak? Saját magukkal, mert olyan nácisztikusak? :D

2019. aug. 9. 08:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Mert a nőknek kevésbé számít a külső. :)
2019. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Azert, mert a ferfiaknal az tobbet szamit, hogy mennyire ferfias az illeto.

A ferfias ferfi automatikusan vonzo lesz egy noies nonek, mig a model ferfire jo ranezni mint egy festmenyre, de nem mozgat meg szexualisan.

2019. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
No, meg a szépség szubjektív.
2019. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert a csúnya pasinak/vagy szüleinek van elég pénze.
2019. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Minden nap azon rítok, hogy csak magas, izmos, jóképű pasinak van esélye a nőknél.
2019. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5


Hát én rohadtul nem ezt látom :D Ott van pl Beyonce meg Jay Z is, csak hogy hírességeket említsek, az is szegény milyen ocsmány pasi. De a hétköznapi ismerőseim között is sok ilyen pár van. És nem értem, hogy hol vannak a helyes pasik, ha nem a szép nők mellett :D Vagyis azért ritkán, de olyat is látok.

2019. aug. 9. 09:05
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
#6 hogy te mekkora egy tirpák paraszt vagy drága barátom. :)
2019. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A szép férfiak nem becsültek meg soha. Kategóriám alatt kettővel keresgéltem mindig miután erre rájöttem, sokkal boldogabb vagyok azóta.
2019. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8

Amúgy nálam is kb ez van. A jóképű férfiak sokszor olyan önteltek, hogy alkalmatlanok párkapcsolatra. Pedig én csinos lány vagyok, nem arról van szó, hogy nem mutatnék elég jól mellettük. De kezdek én is rájönni arra, hogy inkább választok olyat, aki nem címlapmodell, de legalább megbecsül.

2019. aug. 9. 09:53
 10/20 anonim ***** válasza:
jah minket is mindig jól megbámulnak az utcán,hogy vahj hogyan lehetnek ezek együtt? :D amúgy ő nem csúnya pasi,bár már barátnőim lecsúnyázták háaat nah nem örültem neki,de én nem látom őt annak :) meg kedves,aranyos,jól bánik velem,okos is szóval nekem tökéletes :D meghagyom a szép fiúkat másoknak..volt egy szépfiú pasim régen vagyis kettő is ugyan sokáig együtt is voltujnk meg azért szerettek is,de ott soha nem éreztem magam biztonságban,féltékeny voltam fűre-fára és kellemetlen volt az is,hogy minden nő rendesen megbámultak őket,sőt a meleg pasik isxd meg ők kicsit butábbak is,mert a szépfiúnak ész sem kell :d beszélni sem lehetett mély dolgookról velük stb stb
2019. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!