Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznél egy másik megyébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltöznél egy másik megyébe szerelemből?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 23:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%

Honnan hová?

Ha a célpont Pest megye(Budapest) akkor igen. Amúgy nem, max költöztetnék. Nem vagyok a saját magam ellensége.


De mivel Budapesti vagyok, ezért nem megyek innen már sehová.

2019. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha párkapcsolatba lennék, akkor igen, amúgy is kalandvágyó típus vagyok, persze tudnám, hogy egyszer meg fogom ütni a bokámat úgyhogy ki dolgoznék egy verziót havária esetére is, hogy milyen módon költöznék vissza.
2019. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Másik országba is költöztem már.
2019. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Debrecenbe akartam, 320 km, de a ribi talizni sem akart 8 hónapnyi itteni levelezés során.
2019. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, de mivel én egy király helyen lakom, a másik ember költözzön ide, ha pl ő nem ott lakik :D De pl ha neki már van ott stabilan egy háza, és mondjuk kevesebbért tudnánk eladni, mint kapnánk egy újat; vagy pl nagyon fontos neki az a terület, a szép udvar, a fák stb, na szóval akkor nem kell eladni, de akkor viszont mászkálunk át gyakran az én városomba; lehetőségeinkhez mérten, meg energiánkból mennyi telik. :) Szóval ezt a várost úgy véglegesen nem hagynám itt, tehát túl messze pl nem is keresnék társat:) Olyan kéne, ahonnan bármikor át lehet a mostani lakhelyemre ugrani, tényleg csodálatos hely:):):) Kisváros, de mindenből találsz negyedóra sétányira; pl kaja kell, ruha kell , patika kell, papírbolt kell, sütemény kell, mozi kell? Ott van minden, van szép park is:):):)
2019. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Pestről vagy környékéről hülye lennék elköltözni.
2019. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerelem nélkül is elköltöztem Budapestről az ország másik oldalára.
2019. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Itt van/lesz egy saját lakásom, itt él az a néhány ember akik még jelentenek nekem valamit - hová is mehetnék innen?


Persze ezért büntetésem az örök magány, mert a környéken sajnos a "páwa" és a hipszter férfiak a kelendőek.


Egyik sem leszek, még ilyen áron sem.

2019. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

2000 km-re Budapesttől. Mire végre 'gyökeret eresztettem' ott megvolt a saját kis vállalkozásom, kedvenc kávézóm, barátaim neki munka miatt 3,5 hónapra Quatarba kellett költöznie. Választhattam hogy a) vele megyek mint egy kiskutya tudván, hogy nem fogok dolgozni tőle fogok függeni és a napjaim azzal fognak telni hogy várom haza b) eldobom a közös életünk, azt az életet amit kinnt megszerettem a munkát mindenem és hazajövök c) kinnt maradok ő pedig arra a 3,5 hónapra kiköltözik.

A C-re esett a választásom rettenetesen nehéz időszak volt rengeteget küzdöttünk egymással és egymásért. Azóta a felesége vagyok és igen, ha újrakezdhetném se döntenék máshogy.

Szerintem országon belül egy másik megye nem túl kockázatos. A távkapcsolat nem tartható örökké. Annak egy állapotnak kell lennie nem pedig a célnak. Így valamerre mozdulni kell kompromisszumot találni. Ha pedig lenne hova menned mit dolgoznod akkor eléggé be is lennél biztosítva. Ha valami balul sül el mi a legrosszabb? Maximum pár órára lennél az otthonodtól. Itt az a kérdés hogy az aki miatt költöznél esetleg megéri-e, szeret-e törődik-e veled és komolyan gondolja.

2019. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem, már itt van stabil egzisztenciám, házam, hacsak a másiknak nincs/nem jövünk ki úgy jobban, nem igen költöznénk el innen.

33/f

2019. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!