Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a testbeszéde annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a testbeszéde annak fiúnak akinek tetszem?

Figyelt kérdés

Egymás mellett ülünk angolon, de elég csöndes fiú + én is az vagyok, nem sokat beszélgetünk egymással, csak általános dolgokat. Sokszor felém fordul ha mögöttem valaki beszél, együtt kellett néznünk egy papírt és közel hajolt hozzám többször is (de én ettől zavarba jöttem, és kicsit elhajoltam) amikor egy fiú aki a másik oldalamon ült elkezdett beszélni, akkor rögtön felénk fordult, de mikor ránéztem, akkor azt vettem észre, hogy engem néz közben. Meg sokszor volt, hogy rám pillantott, de rögtön elfordult utána.


Honnan lehet beszéd nélkül rájönni, hogy tetszem-e neki?


2010. júl. 12. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most rájöttél, ezek mind azt jelentik, hogy bejössz neki :) Hogy ha csendes, légy te a kezdeményező, mondd neki, hogy menjetek el egyik nap egyet sétálni, így jobban megbírod ismerni. Hajrá! :)
2010. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na,pont ez a testbeszéd:)Rájössz te látod.Tuti bejössz neki.Hajrá!!
2010. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mi van akkor ha ezeket félreértettem, és bebeszélem magamnak...2 évvel vagyok nála idősebb (bár nem látszik fiatalabbnak nálam) és annyira tetszik. De ez az, hogy szinte soha nem szól hozzám. Mondjuk volt, hogy néha mondott 1-2 poént úgy, hogy felém fordult, de úgy általánosan mondta szerintem. Nem tudom...
2010. júl. 12. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet, inkább, mint gyötörd magad azon, hogy tetszel-e neki :) És ha nem jössz be neki akkor mi van? Semmi, megpróbáltad legalább, majd túlteszed magad rajta. Próbáld meg, veszíteni valód nincsen! :)
2010. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
21:08:Biztos örülne neki.:D
2010. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ilyen. Vágjatok bele.
2010. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha tetszel neki áll a léc
2010. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!