Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fizikai vonzalom elmúlhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikai vonzalom elmúlhat? Tarthat csúnyának?

Figyelt kérdés
Előre megköszönöm azoknak akik próbálnak segíteni, és őszinte választ adnak. 21 éves vagyok, fiú, sajna párkapcsolati téren elég balga vagyok, nemigazán az erősségem. Szóval 2018 nyarán vége lett egy 3 hónapos kapcsolatomnak( a lány elköltözött a városból) Utána még beszéltünk párszor, találkozni csak 2019 jaunárjában esett meg. Eljött a testvéréhez a városba, kihívott bulizni. Másnap meg feljött hozzám,beszélgettünk, elmondta, hogy amiután el is költözött, szeretett még, most is szeret, meg nagyon hiányoztam neki, és nem zárt le semmit. Aztán ahogy elutazott, teljesen megváltozott, hogy ő lezárja, nincs jövője a dolognak, meg nézzek magamra, hogy mennyire megviselt a szakítás. azután mint barátok párszor még beszéltünk, mondta, hogy CSAK mint barát, úgy tekint rám. Aztán két hete összezördültünk, és azt mondta, hogy elmúlik a vonzalom, ahogy a szerelem is. A szerelmet értem, de egy vonzalom hogy múlhat el? Aki annó szép volt neked, most nem fogod rá mondani, hogy csúnya, neked nem tetszik fizikálisan. Vagy létezik ilyen? Illetve keveset hiszem, hogy ha valakivel együtt voltál valaha is, CSAK barátként tudj ránézni.Inkább ráerőlteti a barátság jelzőt, de mindig lesz egy szikra benne a másik iránt. Talán ezért is lehetett a miénk ilyen tessék-lássék barátság?

2019. aug. 14. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
más a vonzalom és a külsőre jól néz ki kifejezés. az iránt érzel vonzalmat akit szeretnél megérinteni.
2019. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve mi a vèlemènyetek ùgy egèszben az elmondottakròl?
2019. aug. 14. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

En nem tudom, hogy masoknal ez hogy van, de en szepnek latom a partnereimet. Es igen, a vonzalom elmulik, es ranezek, es nem ertem, hogy anno mi fogott meg benne annyira.

Volt akibol annyira kiabrandultam, hogy kifejezetten gusztustalannak lattam a fejet miutan szakitottunk.


Amit elmondtal, arrol csak az a velemenyem, hogy egy 3 honapos ismeretseget kar kapcsolatnak nevezni. Nagyon ugy tunik, hogy a lany belement, mert jo az, ha pasija van az embernek, csak aztan rajott, hogy ez igy nem fog menni, es/vagy talalkozott egy olyan fiuval aki tenyleg tetszik neki.

2019. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már miért ne múlhatna el a vonzalom? Exemhez is vonzódtam és szerettem. Kiszerettem belőle és mikor eszembe jut már undorodom tőle meg se csókolnám már mert fúj. Ilyen az ember ha már nem szeret valakit.
2019. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!