Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen egy szó nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen egy szó nélkül leráz, és még köszöntésre sem reagál, csak szerintem szemét dolog?

Figyelt kérdés

Mindennap chaten keresztül beszéltünk, távolság miatt találkozás nem volt megoldható, csak megismerkedéskor találkoztunk személyesen.


Beszélgettünk hónapokig terveztük hogy találkozni is jó lenne, majd egyszer csak teljesen hátköznapi beszélgetés során megszakadt a dolog és többet nem írt.

Eltelt pár hónap, gondoltam írok a szülinapjára, hátha valászol, vagy elmondja mi volt ez az egész, és barátilag néha beszélünk, de még egy szimpla köszönést sem írt, meg sem nyitotta.


Csak szerintem szemétség?

Legalább annyi lenne benne, hogy azt mondja nem vagyok rád kiváncsi mert... de ez így mégis milyen dolog?



2019. aug. 15. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem is szakadtak így meg barátságok. Hát ez van, nem kell neki többet írni.
2019. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Bunkóság, de nem tudsz vele mit csinálni. Szard le.
2019. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Él még?

Honnan tudod?

Ha csak annyit látsz, hogy nem válaszol, amikor te írsz?

2019. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!