Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Mit gondoltok? Szakítsunk?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatomban voltak hullámvölgyek, mostanában egészen jól alakulnak a dolgok viszont egy valamin összevesztem a párommal. A magánéletben nagyon kedves, támogató, számíthatok rá de én szakmai segítséget is szerettem volna tőle, és amúgy tudna is segíteni. Arról van szó, hogy eddig is segített már nekem dolgokban amit nem is felejtek el de még most egy kis ideig szintén szerettem volna a támogatását kérni. Most viszont egy nyűg neki az egész, látom. Nem örökre kellene a segítsége hanem csak egy kis ideig, pár hónap mondjuk. Én egyetemista vagyok, ő dolgozik. Az zavar, hogy régebben haverjainak, barátainak segített szakmailag ha tudott valamiben, néha nekem is de zavar hogy most jelenleg ez egy nyűg neki. Tudom, hogy van elég dolga, de én úgy vagyok ezzel, hogy úgyse örökre kérném a tanácsait, plusz munkáját, támogatását, csak egy kis ideig. Gondoltam, hogy ha szerelmes az ember valakibe, akkor ez is belefér.


Vagy nincs igazam?

Neki van igaza akinek egy nyűg mert elfoglalt mostanába?

Ezt meg lehet érteni de kicsit rosszul esik visszagondolni hogy másoknak meg régen segített.


2019. aug. 16. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért akarsz szakítani vele, mert nem segít jelenleg neked szakmailag, mivel ő is elfoglalt?

Hát nem tudom kérdező...


Én lány vagyok és nekem is kérte szakmailag a segítségem a párom, de amikor megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de pont elég a munkában ezzel foglalkoznom, amikor vele vagyok jobb szeretnék NEM a munkára figyelni, megértette.


Ne haragudj de te még csak egyetemista vagy. Nem akarlak lenézni emiatt, de ha valaki dolgozik, az sokkal fárasztóbb. Lehet amikor ő régebben segített a haverjainak könnyebb volt az élete.


Igen rosszul esik neked, hogy nem segít, pedig mondtad, hogy már korábban segített...


Azt viszont nem értem miért akarsz emiatt szakítani vele. Lehet jobb lenne neki egy olyan lány aki jobban megérti őt...

2019. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg az, hogy pár hónapig segítsen, nem kis idő, főleg úgy, hogy ő is dolgozik.

Mi lenne ez a szakmai dolog pontosan? Szerintem próbáld meg egyedül megtenni amit kell, ne a párod nyaggasd.

2019. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Még egy: Ne haragudj de ahogy olvasom amit írsz, neked nem az a fő bajod, hogy nem segít, hanem az, hogy másoknak régen segített. Féltékeny vagy.
2019. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát igazából 1-2 hónapot venne igénybe. Az, hogy régen másoknak segített, az azért zavar, mert szerintem én sem érdemlem meg kevésbé a segítségét. Főleg, hogy a szerelmének elvileg megtesz mindent az ember, amit tud, nem?

Meg amúgy van olyan haverja, barátja akinek régen segített de mostanában például alig beszélnek meg már rég nem találkoztak. Az az illető se keresi a párom társaságát. Most se de korábban se mikor jobban lett volna rá ideje, lehetősége. Szóval például ha ehhez hasonlítom magam, akkor persze, hogy rosszul esik, hogy neki anno többször segített, aztán már meg is lazult a "barátságuk", én meg ott vagyok neki, támogatom, számíthat rám, aztán rám meg most nincs ideje.


Lehet igazatok van, hogy el kellene fogadnom hogy most elfoglaltabb, de ez attól még bánt.

2019. aug. 16. 12:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

És ha leülnél vele megbeszélni a dolgot?

Akkor nem találgatnál. Azt írtad, hogy azt látod rajta, hogy nyűg. Ülj le vele beszélni erről, de értsd meg őt is. Ha neki most tényleg nincs ideje, nem várhatód el tőle, hogy minden áron segítsen.

Ugyanígy igaz az, hogy a párodért mindent megteszel, úgyhogy neked is meg kell tenned érte mindent. Ha most épp elfoglalt, meg kell értened.

2019. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
És mit szólnál neki, ha nem Ő segítene. Hanem mondjuk én! Ha tudok .... csak mond meg miben, s választ adok!
2019. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Bár nagyon titkolod, hogy mi a segítség lényege, de ez azért fura tőle. Nem világos, hogy ha szakmailag ért hozzá, miért nem szán rá időt? Házasságban is így fog tenni?
2019. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

jajaj most jönnek a "szakíts!!!" hozzászólások. :)


Nem is tudjuk mi ez a szakmai dolog, ahogy még egy csomó mindent nem tudunk. Mért kell messzemenő következtetést levonni??? Mi az, hogy házasságban se fog? Komolyan annyi hisztis ember van ezen az oldalon, hogy az hihetetlen.

A kérdező megérti a párját? Mert nem úgy tűnik, de ez senkit sem érdekel :)

2019. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... Még egy hisztis tini, aki nem bírja elfogadni azt a tényt, hogy nem csak körülötte forog a világ 🙄


Egyébként ezért szakítani.... Ne haragudj kérdező, de lerí az egész hozzá állásodból, hogy csak kihasználod az állítólagos párod.


Jobb is ha szakítást választod, legalább az a fiú jobb lányt fog idővel találni, aki méltó hozzá és nem csak egy használati tárgy lesz, mikor kell neked a segítsége akkor előveszed....


Szegény fiúcska.... Meg is értem miért mondott nemet

2019. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod segített már neked is.Az, hogy a múltban xy barátjának segített többet valószínűleg a több szabadidőn múlott.Ahogy írod párod elfoglalt, van elég munkája akkor hány bőrt akarsz még lenyúzni róla? Segít és akkor még boldogan vigyorogjon is mellé mert neked csak úgy esik jól? Örülj hogy segít.És igen, ha valaki szereti a másikat akkor meg tesz érte dolgokat, viszont a másik fél is megérti (mert szereti a társát), hogy hónapokig 2 fele dolgozni úgy, hogy a saját munkát is végzi, nem könnyű és esetleg nem is minden helyzetben megy..

Persze szakíts...:)

2019. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!