Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a legutolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a legutolsó kapcsolatom óta egy csődnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Fél éve vége ennek a pár hónapos kapcsolatnak, de nem tudtam túltenni magam rajta. Egyszerűen nem tudok azzal a tudattal élni, hogy egy semmit érő ember vagyok, sokszor rossz kedvem van, előfordul hogy a sírás is csak úgy elkap. Ütés, verés nem volt, de előfordult más testi bántás. Lelkileg is bántott, nem érdekelte, hogy én mit akarok, manipulált, az exével is hasonlítgatott, még példákat is felhozott, hogy mit csinált az exe, amivel szerintem arra próbált ösztökélni hogy én olyanokat ne csináljak. Aztán mégis ez az ex volt jó neki, ezt éreztette, de amúgy nem jöttek össze, miután engem dobott sem. Nyilván ő jó volt, ha 3 évig együtt voltak, én meg rongy, mert engem meg pár hónap után dobott. Mesélt nekem egy gimis exéről is, akivel nem feküdtek le egymással, utólag sajnálja hogy nem sikerült megdugnia. Rólam egész biztos nem gondol semmit, hisz ő dobott. N/29
2019. aug. 16. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

SZEDD ÖSSZE MAGAD!

Öltözz csinosan, hallgass vidám zenét, mosolyogj - azonnal lecsapnak rád a manusok. Én helyrehoznám az önbizalmadat, de 42 évesen nem hiszem, hogy kellenék Neked! :)

2019. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te életed, te felelősséged. Ha csődtömegnek akarod érezni magad, akkor szíved joga rá!


De lehetsz akár független erős nő is, aki telibefossa az ilyen idiótákat, és egyedül is boldog tud lenni. Így adva lehetőséget arra, hogy csak olyannal kezdjen kapcsolatba, akivel komolyan lehet gondolni.

2019. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1,2-nek igaza van.


Gyakorlatilag kihasznált téged, te meg az elejétől etted a szavait. Aztán reménykedtél és reménykedtél a változásban, de hiába.


Végül is az a jó, hogy több idődet nem vette el. Olyat keress aki megbecsül, aki nem az exeiről beszél, és hasonlítgat...


Akkor voltál csődtömeg mikor őt választottad.

2019. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!