Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak sokkal idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak sokkal idősebb férfiak próbálkoznak nálam?

Figyelt kérdés
én 20 éves egyetemista vagyok, ők többnyire 35 felettiek..

2019. aug. 16. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Mert nem vagy jó csaj.
2019. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
az idősebbeknek általában alacsonyabbak az igényeik?
2019. aug. 16. 20:15
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Mert nincs önkritikájuk, azt hiszik minden 20 éves lánynak egy 15-20 évvel idősebb pasas az álma. (Egyébként aki jó karban van nem gáz, de csomó ennyi idős olyan mint a saját öregapja...)
2019. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Valószínűleg nem túl előnyös a külsőd. Egy idősebb férfinak izgalmas lehetsz így is, mert a fiatal kor azért elég sokat nyom a latba.
2019. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Egy 30+ pasinak sokat dob az egóján, ha egy 20 év körüli csajt megkaphat. Tapasztalataim alapján mindegy nekik, hogy szép vagy sem a lány, csak legyen minimum 10-12 évvel fiatalabb.
2019. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Idősebb korban nem az igények alacsonyabbak, hanem a fiatalságot többre értékeled, és szépnek találod önmagában is
2019. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát ez elég szomorú, de legalább már tisztán látok. régen még akkor is elhittem, hogy szép vagyok, ha egy 70 éves mondta..egyszer tényleg elhívott kávézni egy 65-70 éves lol..ahhoz mennyire csúnyának kell lenni?? talán kétszer volt életemben, hogy korombeli szólított meg, az elsőnek nem mertem igent mondani, a másodiknak megadtam a számom, de soha se hívott...
2019. aug. 16. 20:34
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem túlzol,de biztos, hogy nem tudsz kort becsülni. Nem mindenki annyi,amennyinek kinéz.

Erősen kétlem,hogy 60-70 éves férfiak huszonpár évessel bármit is akarnának. Normális ember a gyereke korúval nem akar semmit.


A magyar 60-70 évesek halni készülnek. Ha nem is,akkor sincs sok hátra és a fizikai állapotuk is szar. Tehát nem lehet összetéveszteni öket 40-es palikkal.



Érdekes,de nálam sosem kezdeményeztek idősebb férfiak. Sem a húszas éveiben, sem pedig most. Pedig minimum 10 évet letagadhatok a koromból.

2019. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nem túlzok, esküszöm, hogy megtörtént lol..az, hogy 65-70 éves jöjjön oda hozzám, ilyen csak egyszer volt. annyira öreg volt, hogy végül már kb ordítottam, de így se hallotta meg, hogy nem akarok vele sehova elmenni..hidd el, hogy egy bácsi volt, nagyjából a nagyapám korabeli, ha nálad nem kezdeményeztek idősek, akkor az ezek szerint pozitív, mert a korosztályod szépnek tart, és nem csak a fiatalságod miatt akarnak a jóval idősebbek
2019. aug. 16. 20:48
 10/17 Randa ***** válasza:
25%

Igen, egyet kell értenem az előttem írókkal. Valószínűleg nem vagy kimondottan szép.

Nálam életemben egyszer próbálkoztak, 60 körüli ittas férfi volt az illető.

2019. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!