Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nálam fontosabb a csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nálam fontosabb a csók mint a szex?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele ha a srác nem csókol jól és nincs meg közöttünk az összhang csókolózás közben akkor valószínűleg szex közben sem lenne meg. Így inkább ha nem erőssége a csókolózás akkor inkább hagyom is a dolgot.. Csak én vagyok így vele? 😰

20/L



2019. aug. 16. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom, sőt nekem a csók intimebb is, mint a szex. Szexelni érzelmek nélkül is lehet, de a csók csak érzelmekkel az igazi.
2019. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval értek egyet, én is így gondolom.


A csók számomra is nagyon fontos, ha az nem működik, akkor kedvem sincs a többihez... Általában onnan nincs tovább. :D

2019. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a csók fontosabb, mint maga a szex. Olyan kapcsolatba bele sem fognék, ahol nincs csók.
2019. aug. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, megalapozza a testiséget, ráadásul imádok csókolózni, nem tudnék együtt lenni olyannal, akinek nem fontos.
2019. aug. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!