Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori manapság, hogy a nők használják ki a férfiakat szexuálisan?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron megismertem egy lányt és néhány perc beszélgetés után éreztem, hogy ő nem olyan, mint a többi csaj. Mosolygós, aranyos és nagyon kedves volt plusz eszméletlenül szép. Amíg nem találkoztam vele mindig azt mondtam nincs ideálom, de azóta tudom, hogy ő az. Sajnos a beszélgetésünk alatt kiderült, hogy kapcsolatban van így hagytam is, de heteken át szinte mindennap eszembe jutott. Néhány hónapja teljesen véletlenül összefutottunk egy rendezvényen és bár első találkozásunkkor tényleg csak néhány mondatot beszéltünk ő is emlékezett rám, aminek nagyon örültem. Miután szóba jött, hogy jelenleg nincs barátja randira hívtam, és igaz nagyon meglepődött, de végül igent mondott. Számomra tökéletes volt, kiderült mennyi minden közös van bennünk, sokat beszélgettünk, nevettünk és a végén csók is volt. Azt mondta ő is nagyon jól érezte magát velem. A második randin kicsit lehet túlzásba estem, mert bemutattam a családomnak illetve néhány barátomnak, lehet neki ez túl gyors volt. Ennek ellenére a 3.randinkon nálam aludt és másnap estig szinte csak szexeltünk és aludtunk. Ez 2 hét alatt még 3x megismétlődött és mikor szóba hoztam, hogy csinálhatnánk mást is mozi vagy barátokkal elmehetnénk valahova akkor közölte, hogy ja hát ez amúgy ennyi lett volna, szexhiánya volt és épp kéznél voltam. Hihetetlen, hogy egy ennyire kedves és aranyosnak tünő lány így átb*szott. Tudta, hogy én mennyire odáig vagyok érte és ezt kihasználta. Azóta már biztos egy másik ilyen verébbel elégíti a vágyait. Minél jobban próbálom elfelejteni annál többet gondolok rá, hiányzik a mosolya, a nevetése, az ahogy mesél magáról, folyton érzem az illatát meg facebookon lesem mikor volt elérhető, lett új ismerőse, mit posztol stb. Padlóra küldött rendesen. Szerintetek csak szimplán rossz lánnyal kezdtem vagy most már tényleg a nők is ilyenek lettek? Eddig csak komoly kapcsolataim voltak így nekem az egy éjszakások meg a szexkapcsolatok teljesen kimaradtak. Számomra ez az eset is egy szakítással ér fel, sőt jobban megviselt, mint a 3 éves kapcsolatom lezárása.
2019. aug. 17. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam gyakori volt,mivel nehezen esek szerelmes,akkor se állok össze feltétlenül azzal,akibe vagyok.Ha szerelmi bánatom van akkor is van viszonyom.Igaz olyankor a trógereket szedem össze;rendes fiút nem akarok megbántani.De soha nem hazudtam senkinek.
2019. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nemhinnem

Biztos hogy oka van annak miert nem jar veled. En altalaban ha megmondom mi a bajom a sraccal mindenki elengedi a füle mellett es szimlan aut hiszik azerz hagyom el mert maik srac van a dologban


Gondolom te is szepen elengedted a füled mellett amiket beszel

2019. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2 26 vagyok, de szerintem nincs igazad.

#3 Csak annyit mondott, hogy túl izmos vagyok és neki csak a vékony, sportos pasik jönnek be külsőre illetve hogy nem áll készen egy komoly kapcsolatra jelenleg.

2019. aug. 17. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Több 10 év tapasztalatom szerint, a nők jobban oda vannak a szexért, mit a férfiak. Igaz, ők ezt nem hangoztatják. Csendben csinálják.
2019. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

#5

Én is így tapasztaltam, de persze ez a vélemény is süket fülekre talál sok esetben, csak mantrázzák, hogy a férfiak a férfiak, napersze.

2019. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez is azért van, mert olyanoknak csináltok gyereket, akik nem értenek a gyerekneveléshez.
2019. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználás még nem volt, de ma egy nő simán közli, hogy csak szexet akar, ha érdekel így is, akkor hajrá.
2019. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

Az eredeti kettes vagyok, a moderátorok nagyon szeretnek, én is őket!:-)


Leírom még egyszer:


1. Nagyon magyar és nagyon terjedő jelenség


2. Ha nem keményedsz meg lelkileg, esélyed sem marad


3. Sajnos, igazam van.


4. határon túli magyar csajok: lelkiismeretesebbek, van tartásuk, nem tapasztaltam, hogy érzelmekkel játszanának.

2019. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Először a férfiak használták ki a nőket utána megváltoztak és egymást használják ki. Szép világ.
2019. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

Mindig is a nők használták ki a férfiakat!

Egyszerűen ilyen lények. Érzelem náluk egyenlő haszonlesés.

2019. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!