Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja el a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a társadalom hogy hurráoptimista nőknek udvarló (=nyalizó) életvidám pasi legyek, amikor velem csak szemétkedik szinte az összes nő a csúnya kinézetem miatt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem várja el.


Bármilyen lehetsz, csak a te döntésed, senki nem fog korlátozni benne.


Az egy másik kérdés, hogy mennyire leszel ezzel szimpatikus a többi embernek, de aki kemény, az álljon bele a saját választásába.



(Amúgy hidd el, könnyebben megy, ha a saját érdekedben alakítasz ki egy boldog, pozitív életfelfogást, és nem a csajok miatt)

2019. aug. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Elsőnek igaza van. Mondhatod, hogy minden nő ilyen vagy olyan mert már annyira frusztrált vagy belül de senkinek nem lesz jobb. Nekem mert rágod magad s a nőknek se szimpatikus.

Nem kell nyávogni, hogy jaj csúnya vagyok, tégy ellene olyan légy aki jól érzi magát a bőrében. Ha a vakok, tolókocsisok, fogatlanok,amputált végtagúak, szenvedélybetegek, mentális betegek, mélyszegénységben élők is találnak pár a te gondod, hogy lehet ennél is rosszabb?

2019. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tök mindegy hogy érzem magam a bőrömben, ha sikítva menekülnek előlem a nők.


Egyébként nem vagyok depressziós vagy ilyesmi, viszont a nőknek nem udvarlok, mert nem érdemlik meg.

2019. aug. 18. 07:38
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez van. Az emberek sikítva menekülnek az olyan emberek elől, akik leértékelik őket. Vagy rájuk se hederítenek.

Vegyél egy boxzsákot otthonra, azt üsd, ne érző embereket.

2019. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Engem kifejezetten idegesítenek a hurráoptimisták. Nem a valóságban élnek. De ugyanúgy probléma, ha valaki eretvágóan pesszimista.
2019. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
#5: nézd meg, hogy a kérdező szerint mi a hurráoptimista magyarázata. Berakta egy = jel mögé🙂
2019. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden kérdésednél leírod, hogy nem érdekelnek a nők, de mindig rólunk, miattunk kérdezel.


Nem kell életvidámnak lenned, a te döntésed, másokat nem érdekel.


Én messzire elkerülnélek, és mindenki jól jár. Ja, és nem a külsőd miatt.

2019. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem udvarolsz mert nem érdemlik meg...


Hát így egyszerűbb a képlet, simán tahó vagy lenézel minden nőt de sírsz miért nem foglalkoznak veled.😂 A belsős gázabb mint a külsőd eszerint.

2019. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!