Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés feltűnően szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés feltűnően szépnek vagy határozottan csúnyának lenni?

Figyelt kérdés

Mindkét félre kíváncsi vagyok.

Milyen egy magas, modellalkatú (nem a csontsoványra hanem a hosszucombra értem meg szép arcra) lánynak ismerkedni szemben egy alacsonyabb tömzsi, alaktalannal?


Milyen egy magas jóképű férfinak ismerkedni egy tésztaképű kövérkéssel szemben?


Én teljesen átlagos vagyok, elfogadtam már és igyekszem a legtöbbet kihozni de néha így is szíven üt, hogy egyszerűen nincsenek olyan adottságaim hogy a magas jóképű férfit érdekeljem.


2019. aug. 18. 18:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Sajnos egyikben sem volt még részem, részlegesen sikerült mindkettőt elérnem csak alvásidőtől és egyebektől függően.
2019. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Feltűnő szépséget illetően gondolom, hogy egy valódi extravertált ember élvezheti a plusz figyelmet, viszont egy valódi introvertált (nem csak olyan, aki a kapcsolatteremtő képességeinek a hiányát kamuzza introvertáltságnak) ember viszont előfordulhat, hogy átokként éli meg.
2019. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A tésztaképűségek lehet változtatni fogyókúrával és arctornával (facial exercise). Keress rá, youtube-on is van rengeteg videó.
2019. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
jav: tésztagépűségeN
2019. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%

Ugyan én nem vagyok éppen a modell alkatú hosszú combú nő, se nem nagy mellű, de így is rengeteg férfi volt és van ( vagyis csak lenne), mivel férjnél vagyok, és elmondhatom, hogy van mikor jó érzés, van mikor meg teher.


Azért jó, mert így is simán kellenék bármilyen magas, izmos, sportos jóképű, és normális férfiaknak, ebből tudva, hogy még mindig kívánatos és csinos hölgy vagyok, ami az egomat is növelheti , plusz könnyen kialakítható így bármilyen kapcsolat.


Rossz azért, mert mikor nem olyan jó napom van, mikor nem akarom, hogy ott loholjanak a nyakamba, akkor idegesítő tud lenni, hogy minden léptem figyelik és lesik minden kívánságom. Van mikor szeretnék elbújni a külvilág elől.


Ja és volt kifejezetten csúnya férfi is az életemben, aki azt hitte magáról, hogy egy Adonisz, mivel egy ilyen nő mint én, szóba állt vele... El is szállt vele a ló, nem véletlenül csak VOLT az életemben.


Tehát mindegyik kategóriába belenyúltam, volt mikor félre nyúltam velük.


A természetes szépség a kitűnő választás a férfiakhoz! Ezek, amit művelnek a mai fiatalok, a mű kislányok, csak arra kellenek a fiúknak, hogy széttegyék a lábukat. Az igazi férfiak az igazi valódi nőt keresik, nem pedig a mű kislányokat.


Hozzá teszem, soha nem volt egyéjszakás kalandom, nem is kell. Erre nekem nincs igényem. Az igazi nő, ilyenekkel nem éri be, illetve az értékrendje nem olyan alacsonyan van, hogy csak úgy oda dobja magát bárkinek is egy egy éjszakára!


Nálam mindig csak a hosszú távú, komoly kapcsolatok voltak előnyben. Ehhez mérten álltam hozzá a dolgokhoz.


Aki csak megfektetni akart volna, azt szerencsére hamar leszűrtem, így úgy is kezeltem az illetőt.


Remélem kielégítő választ adtam.

2019. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
8%

Iszonyatos. Le se lehet irni. Állandó gyomorgörcs, szivszoritó érzés közben mérhetetlen fájdalom és harag.

Olyan mint a pánikroham keverve idegrohammal. Borzasztó.

Ilyenkor nyáron még rosszabb, amikor szép emberekből főleg nőkből még többet látni.


36/f szűz határozottan ronda


Neked nőként semmilyen gondot nem okozhat. Ezer férfi közül választhatsz. Akár magas jóképű közül is.

2019. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

* kimaradt, hogy még magas sem vagyok, de viszont a mai fiatalokkal ellentétben, én tudom hogy mi az értékrendem, hogy még is milyen vagyok, és teljesen összhangban vagyok saját magammal.


Éppen ezért a kisugárzásom is vonzza a férfiakat. A jóképű, normális igazi izzig vérig férfiakat, és nem a nyüzüge kisfiúkat akik éppen hogy nem menstruálnak.


És ezt írom neked így 30 felett 😉


5# ös voltam

2019. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Randa ***** válasza:

Határozottan csúnya nő vagyok.

Nemhogy a jóképű férfiakat, de semmilyen férfit nem érdeklek. Megszoktam már, de gyenge pillanataimban mindig összetörök egy kicsit belül.

Odáig jutottam, hogy rájuk se merek nézni. Azon tűnődöm, mire gondolhatnak, mikor rám néznek. Vajon elmesélik a barátaiknak, milyen ronda vagyok? Persze biztos nem, annál jelentéktelenebb vagyok, minthogy egy futó lenéző gondolatnál többet érdemeljek. De akkor is...

2019. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Határozottan csúnyának lenni elég rossz. Az a minimum, hogy lenéznek érte és szánakoznak rajtam férfiak, nők egyaránt (nő vagyok). Az ismerkedés esélytelen. De ettől függetlenül is elég nyomorultul tudja érezni magát az ember, amikor többnyire olyanokkal van körbevéve nap mint nap, akikkel nem bánt el a genetika/természet/akármi. Amikor látom, hogy más nőkre hogy csorgatják a nyálukat a férfiak, hogy szinte felfalják őket a szemeikkel, hogy mennyire másképp viselkednek, bánnak velük... Ehhez képest ahogy rám néznek és velem viselkednek... Borzasztó erős a kontraszt, és én nem tagadom, frusztráló.
2019. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Van egy nőismerősöm, akinek szép arca lenne, csak rettentően kövér és a külseje többi részlete sem érdekli, az anyja veszi a ruháit, haja csak úgy van.

Na ő láthatatlan a férfiaknak. Vagy megnézik, de nem azért...:/ Szoktam vele sétálni és többször láttam már, hogy kinevetik, neki mennek.

Sajnálom.

2019. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!