Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem hívott fel, mikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem hívott fel, mikor a nagymamája meghalt, jogosan van kiakadva a barátnő?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, barátok vagyunk az egyetem kezdete óta. Nagyon közel állunk egymáshoz, inkább mint egy testvér úgy tekintek rá. Mikor megismerkedtünk, nekem kapcsolatom volt, két hónapja lett vége. Fél éve ő is összejött egy lánnyal, aki nem nézi jó szemmel a mi barátságunkat. Nem kedvel engem, érzem rajta. A múlt héten a fiúnak meghalt a mamája, nagyon maga alatt volt, sírva hívott fel, hogy nem mennék-e át? Persze átmentem, de semmi nem történt, csak vígasztaltam. Kérdeztem is, a barátnődet nem zavarja, hogy átjöttem? Mondta, nem tudja, vele nem is beszélt még. Meglepődtem, de hagytam az egészet. A lánynak csak két nap múlva mondta el mi történt, amikor találkoztak, aki teljesen kiakadt, hogy miért nekem szólt előbb és miért én vígasztalom, mikor ő a barátnője. Annyira kiakadt, hogy szakítani akar. Jogos, hogy ennyire fölháborodott? Én se értem miért neki szólt, ő csak annyit mondott, hogy egy barátra volt szüksége... Ti mit gondoltok? Megfordult a fejemben, hogy esetleg többet érez irántam, de akkor miért van barátnője?


L/23


2019. aug. 20. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jogos a barátnő felháborodása.
2019. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Azzal van baja, hogy 1 te jutottál előbb eszébe, 2 áthívott/átmentél, teszem hozzá jogosan.

33/f

2019. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

Jogos, de ez az ő dolguk, nem kellene beleavatkoznod. A barátnője jogosan fogja elhagyni, szerintem akár férfi, akár nő akiről szó van, annak szólsz először akit szeretsz vagy akiben megbízol.


Az a baj, hogy ennek a srácnak ez TE voltál és nem a barátnője.


Ajánlom, hogy távolodj el tőle, mert nem képes túllépni rajtad, a látszólagos új kapcsolata ellenére sem.

2019. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is átmennék bármelyik haveromhoz (legyen nő vagy férfi) ha maga alatt van, és vigaszra van szüksége. Baráti kötelességem. Nyilván nem lenne szó semmi többről.


A Kérdező nem tudta, hogy "beelőzte" a barátnőt - rá szükség volt, így ment.


A pasi "baltázta el", hogy nem neki szólt először, hanem neked.


Jó, hogy ilyen jó a kapcsolatotok, de olyan barátnőt kellene keresnie, aki számára tényleg a Világ Közepe.


Ezt a lányt nem szereti igazán.

2019. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!