Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki jobban szereti a sima csókot és kevésbé a nyelveset?

Figyelt kérdés
Párommal kb kétszer ha nyelves csókot váltottunk mióta másfél éve együtt vagyunk. Van ilyen vagy aggódnom kellene hogy őt ez egyáltalán nem érdekli?
2019. aug. 23. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Inkább örülj neki, engem pont az zavar, mikor folyton átdugják a bacis nyelvüket a számba :D Ajkakkal sokkal érzékibb a csók.
2019. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Milyen a sima csók? Szájra puszira gondolsz?
2019. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
szerintem is kevesebb nyelv/tobb ajak a jo arany, de a nyelv is kell azert, szex kozben-elott foleg. ezt a bacifobos dolgot nem is kommentalom, akkor az oralszex is tanu kedves egyes?:D na de latod vannak ilyenek, akik egyaltalan nem szeretnek, a barátodat kene megkerdezned.
2019. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jelen!

24/F

2019. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Nem tabu az orál szex, nagyon is szeretem, de a számban utálom érezni mások nyelvét. 80 ajak-20 nyelv arány elfogadható számomra :D

2019. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szoktam mindkettőt, de a simát jobb szeretem, mert a nyelvestől kiszárad a pofám.

33/f

2019. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férfiak is, nők is kölünbözőek. Én senkivel nem tudtam együtt lenni, akiben nem éreztem legalább egy kis szenvedélyt. Nekem nagyon is kell nyelvvel. Nők egy részénél ez alap, egy részénél nem igazán. Férfiaknál valószínűleg ugyanez a helyzet. Van ilyen is, olyan is. Sajnos nem mindig passzolnak ezek a dolgok. 35F
2019. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok férfiként.


Sokkal érzékibb egy ajakcsók, sőt, nálam fontosabb egy aranyos puszi az orra, homlokra, hajra, mint a szájba átdugós.

2020. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!