Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti egy meghódítható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti egy meghódítható, vagy meghódíthatatlan nőt preferáltok inkább? [Tegyük fel, hogy mindkettő odaadó és kedves. ]

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
meghodithatot. ha nem tudom meghoditani mit erek vele? az oszinteseget szeretem amugy a legjobban. nem azt aki jatsza magat. ha vonzodsz hozzam akkor azt mondd, ha meg nem akkor azt. erted mire celzok:))
2019. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Én egy olyan lányt szeretnék aki elfogad ahogy vagyok, és nem kelleti magát senkinek, akinek csak én vagyok, tehát legyen hűséges szerető, elfogadó. Ha meg nem adja magát akkor mi értelme teperni érte? Én sose élvezném ha tenni kell azért hogy "adja magát" az nem szeretet.. Az az igazi szeretet ha megszeret azért aki vagyok :) Bár ez valószínűleg nagyon ritka lehet :/

18f

2019. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Én egy normálisat szeretnék, olyat amelyik nem tesz fel ilyen kérdést, csak normálisan viselkedik.
2019. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Egy meghódíthatót. A meghódíthatatlant lehetetlen meghódítani, sokuk nem is akarja, csak élvezi, hogy "játszhat" a hapsival.
2019. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy meghódíthatatlan nő hogyan lehet odaadó, kérdező? Áruld már el.
2019. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# rakd össze a fejedben :] a kettő nem zárja ki egymást
2019. aug. 26. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra a kettő kizárja egymást. Különben is, kivel szemben odaadó? Azzal szemben, akinek nem engedi, hogy meghódítsa?

Őszintén szólva az egyetlen hihető végeredmény számomra az összepárosítási próbálkozásokat illetően egy takaros kis személyiségzavar, amely durva önértékelési problémákon és szőnyeg alá söpört, bevallatlan belső konfliktusokon alapul.

2019. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!