Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanacsolnatok mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsolnatok mit tegyek ezek után? Kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác 4 éve ismerjük egymást de mindkettonknek van már kapcsolata azóta

Arról van szó hogy azt mondja engem ugyanúgy szeret viszont valamit érzek..ők szet mentek de a nő megbanta hogy szakitott a sraccal

A volt baratnojevel eleg jol tartom a kapcsolatot es beszeltem errol vele

A srac ezt mondta megerzi hogy kibeszeljuk es hogy kettonk kozt maradjon csak barátság mert hogy en ra tapadok meg kibeszelem Olyanokat irtam a volt nojenek hogy hianyzik nagyon meg rossz hogy ritkan látom...erre ő azt valaszolta koztunk marad a baratsag mert nagyon ra vagyok tapadva... Most kerdezem en hogy mondhat nekem ilyet aki igazan szeret engem?

Olyan erzesem is van hogy a hatam mögött kibeszelnek a csajjal mert sokszor latom hogy mindketten aktivak mindig egyidokben ..es sokszor mikor rakerdezek a pasira azt mondja szeret de nagyon ra vagyok kattanva

Az első 2 evben nagyon boldogok voltunk aztan jöttek sorra tolem neki a bocsanat keresek mert mindig ugy ereztem megbantom.... Nem tudom mit gondoljak ?

Mit érezhet igazán valójában irántam ezek után?



2019. aug. 27. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a pasi csak szórakozott veled, soha nem szeretett, tehát nem tudott kiszeretni belőled. Minden más csak ócska duma.
2019. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem is kellettél neki komolyan. Ébresztő!
2019. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan, gyerekek! Honnét tudjátok, mi volt a helyzet? A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le. Így nagyon is érthető a pasi viselkedése.

Kérdező, ne reménykedj. Ez a hajó elment. Tanulj az esetből, és ha másikra sikerül felszállnod, vigyázz jobban a jegyedre.

2019. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!