Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántalmazó kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolat után lehetséges hogy depresszió alakult ki nálam?

Figyelt kérdés
Igaz nem tartott sokáig, de bennem mintha nyomot hagyott volna. Úgy érzem kiábrándultam az életből, semminek nem látom értelmét, egy nagy nullának, frusztráltnak érzem magam. Ha az exemmel is összefutnék, még én szégyellném magam előtte. Szinte mindig rossz kedvem van, és semmi sem tud felvidítani. Fél éve hogy elhagyott, de még mindig fáj.
2019. aug. 28. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó kapcsolat pont az ilyen hatásai miatt annyira szörnyű. Jó, hogy megmenekültél tőle. Remélem hamar találsz valakit, aki tud és akar lelkileg támogatni.
2019. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges,én is igy voltam.Orvoshoz kellett menjek.Jó,hogy megszabadultál tőle.
2019. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat, ez egyáltalán nem szokatlan. Keresd fel régi, kedves ismerőseidet, ha maradtak még, kezdj bele új dolgokba, próbálj odafigyelni arra, hogy előrefelé haladj.

Ha ez nem sikerül, akkor keress fel profi segítséget.

De mindenképp legyél türelmes és megértő magaddal, az ilyesmit feldolgozni bizony nem egyszerű.

2019. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást akivel elfoglalhatod magad.
2019. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!