Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a kb 50-60...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a kb 50-60 éves férfiak közül néhányan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a kb 50-60 éves üzletemberek akik középkorúként összejöttek egy tini csajjal és azóta üzletelgetnek miegymás, azok az összes többi emberre az ő felfogásukat akarják rákényszeríteni? Figyelmen kívül hagyják azokat akik például iskolában, baráti társaságban, egyetemi évfolyamon bárhol összejöttek a korosztályukban a párjukkal, és boldogok egész életükben. Ezenkívül azokat a férfiakat is figyelmen kívül hagyják akik örülnek neki, ha nem öreg korukban születik gyerekük, egyszerűen örülnek már fiatalabb korukba ennek és nem nyűgnek érzik. Nem választanak bevallottan azért tini nőt hogy még legyen vagy húsz harminc évük alaposan "kiszórakozni" magukat. Én elhiszem hogy ilyen is van de ne tegyen már úgy mintha ez lenne a csúcsok csúcsa ahogy ő viselkedik, inkább húzza meg magát, örüljön hogy jutott neki egy olyan sors ami az ő személyiségéhez illik, és a többi embernek hagyja már meg a saját értékrendjét és ízlését.

Ezen kívül még vannak azok akik szerint ha 1-2 nő mesél nekik valamit, az érvényes az összes többire, faék egyszerű gondolkodással...



2019. aug. 28. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Üldözési mániád is van?
2019. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na, betalált?
2019. aug. 28. 11:20
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezt inkább azok a sikertelen pasik mondják, akik azzal áltatjak magukat, hogy majd vén korukra a lábaik előtt fognak heverni a fiatal nők.
2019. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem mindegy, hogy ki melyik évtizedben (volt) fiatal 10-20as, amikor leginkább formálható az ember. Ez azért fontos, mert a 20. században az emberek nem voltak annyira a tapasztalatlan vad egóra nevelve a média által és szinte mindenki tudta, hogy mik a logikus, egyenes megoldások, amelyek mindenkinek és az ügynek jók, nem pedig csak saját maguknak.

Ha úgy gondolod, hogy te ezzel nem tudsz azonosulni és úgy gondolod, hogy az egód érvényesítése neked sokkal fontosabb és jobban megéri, akkor ezt fel kell vállalnod felnőtt módjára és gyakorlatiasan megoldani az ügyet, nem csak csüngni egy érett ember nyakán hümmögve.

Amúgy én nem értem, hogy a mai 20asok és alig 30asok miért annyira lusták és érdektelenek felfedezni más generációk gondolkodását és sok minden más apró érdekességet. Engem nagyon sok minden érdekelt mindig is, így sokszor jobban értem az embereket; érdemes erre időt adni és ezen dolgozni.

2019. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
üzletemberek akik üzletelgetnek
2019. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Üzletemberek akik megveszik a tini csajokat.
2019. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát a miértről meg kellene kérdezned ezeket az üzletembereket.

Nekem volt/van egy tipikus jómódú külföldi öreg üzletember (csak) barátom, aki egy időben udvarolt is, de nem mentem bele a pedig szerinte nagyon praktikus aranykalitka ajánlatába. Azóta már sok menyasszonya volt, főleg orosz, ukrán..., nála érdekes módon mindig minimum 20 évvel fiatalabb nők használták dobbantónak, először lelkesen újságolja én meg gyanakodva gratulálok és drukkolok, aztán karácsonykor meg szülinapján szokott pár órát panaszkodni, hogy milyen egyedül van és hol mi fáj már. Meghallgatom és tényleg sajnálom, és bár próbáltam pedzegetni, szinte biztos vagyok benne, hogy nem érti, érzi, mi nem stimmel a "stratégiájával", csak azt, hogy ő igazán jó parti és jó ember és mindent megadott. És közben máris jobban értékelem a középosztálybeli zűrös kis családomat.

2019. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezek a bizonyos férfiak, sunyi módon néha azzal kezdenek érvelni, hogy a szülő-gyerek viszony szerintük nem megfelelő, hiszen nyilván az anya vagy apa nem engedi a gyereket vele találkozni. Az hogy ez a tini saját döntése, saját élete, saját érzelmei, hogy nincs kedve éppen ahhoz az emberhez semmilyen szinten, az eszükbe sem jut. Még ha a gyerekkel a szülő egy hullámhosszon is van, és egyetértenek, együtt röhögnek a középkorú emberen, aki sorban próbálkozik a tiniknél válogatás nélkül. Erre, mivel más módon már nem tud kijönni a helyzetből, ezért próbál rámenni a nemlétező szülő-gyerek konfliktusra... Nincs minden esetben szülő-gyerek konfliktus, NEM azért nem választja a középkorú embert a tini, mert nem engedik...Ő maga is viszolyog tőle. És jobban tetszenek neki a kortársai...
2019. aug. 28. 15:40
 9/13 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Az összes ilyen félpedo ezeknek pontozgat felfelé ill. lefelé és itt élvezkedik. Remélem a 18-30 korosztály már hazajön a nyaralásból, mert nagyon ellepték a gyakorit ezek a "szentek" :)))

2019. aug. 28. 20:38
 10/13 A kérdező kommentje:

"#59, nem érted a tiltakozók számára a _valódi_ leglényegesebb különbséget: egy 16L/18F kapcsolatba sokkal nagyobb eséllyel bele tudnak szólni folyamatosan, mint egy 16L/32F kapcsolatba, ugyanis az első esetben jó eséllyel egyik fél sem független még, a második esetben meg a férfi jó sansszal független, és egyébként se befolyásolható. Arról nem is szólva, hogy az első páros még jó sansszal megetethető ilyen zöldségekkel mint amit itt a kedves 51%-os próbál nyomatni, egy 32 éves viszont már tudja, mik a valós lehetőségek, hol vannak valós határok, mit lehet, és mit nem."


Tudod ki akar mindenbe beleszólni, folyamatosan a beleszóláson nyavalyogsz. A gyereknek is van értékítélete ennyi idős korára, az hogy ez egyezika szülei értékítéletével nagyjából, az a hasonló személyiségből is adódhat, ami te és édesayád között nem volt meg, de ebből nem kellene általánosítani. Ezen kívül ha a 18 F gazdag vagy népszerű papi, mami gyereke, ott is ugyanúgy befigyelne egy kis befolyásolás.

63% pedig a fél üzleti vállalkozását befogta a pontozásba, vagy tényleg ennyire unatkoznak egyedül otthon a tinikre vágyó idősebbek?

2019. aug. 28. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!