Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért finnyás egy felnőtt férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért finnyás egy felnőtt férfi?

Figyelt kérdés
Van kb 3 féle kaja, amit hajlandó megenni. Nem gyerekes viselkedés ez?

2019. aug. 28. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Irtó szerencsés vagy ha csak 3 félét eszik meg, én örülnék neki ha csak 3 félén kellene törni a fejem, mit is tegyek az asztalra.
2019. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az én páromról van szó, ő szerencsére bármit szívesen eszik, bár én nem vagyok háziasszony, ritkán főzünk :D Viszont nővérem párja szörnyen válogatós és ezért jött a kerdés.
2019. aug. 28. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Idióta...-.-"
2019. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha magának megcsinálja és nem más, dolgozó embereket nyaggat ezzel, akkor nincsen gond.
2019. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem választja meg, hogy mit talál finomnak, meg mit nem. Ez kábé olyan, mintha téged felelősségre vonnának, hogy adott íz/illat miért nem tetszik.
2019. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Mindegy, akkor legább nem kell sokat agyalni, hogy mit kèszîtsen neki az ember.
2019. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki nagyevő, ha valakinek valamit nem kíván a szervezete, annak még oka is lehet. Nem bírja a zsíros, olajos, krémes dolgokat, valaki a tejtermékeket, van akire meg rájön a hányinger az ilyen fura látványú folyós-szaftos ételektől. A pszichológiai eredetű nemkívánásokat biztos ki lehetne valahogy kezelni, de amíg nincs kikezelve, az illető nem fogja bírni megenni. Mert pontosan olyan érzés neki, mintha veled az emberszarral kevert nyolcnapos romlott főzeléket akarnák feletetni, vagy egy pókfóbiás nőt bezárnának hatkiló pók és csúszómászó közé... Mi röhögünk rajta, de a finnyás nem azért olyan, hogy a másikakat bosszantsa, számára elképzelhetetlen az, hogy megegyen olyat, amitől az agyában erős undor keletkezik. A legtöbb boldogan elvonulna a saját beszerzésű dugikekszével a saját szobájába az ilyen közös étkezések elől, inkább őket akarják egyesek mindenáron megregulázni.
2019. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!