Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes lettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes lettem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy srácot akivel minden nap beszélünk(nagyon messze lakik,én az ország egyik végén,ő meg a másikon,ezért nem tudunk találkozni)de mostanába csak 1-2 szót váltunk és ennyi,és akkor is órákat várok mire vissza ír(nagyon elfoglalt mostanában).Vmelyik nap azt álmodtam,h sikerült találkozni(nála)és amikor jöttem volna haza és köszöntem el tőle én nagyon durván elkezdtem sírni,és mondtam neki,hogy nagyon szeretem,meg ez volt életem legboldogabb 3 órája meg ilyenek,és amikor felkeltem egyből sirni kezdtem,és bele gondoltam abba,h milyen lenne ha a valóságban is megtörténne,és milyen rossz lenne őt elengedni,meg eszembe jutott az is,h ha esetleg úgy döntene h nem ír többet akk az milyen rosszul esne és azóta folyamatosan sírok ha eszembe jut...Szerintetek bele szerettem?

V csak hiányzik,mert kevesebbet beszélünk?


2019. aug. 29. 01:51
 1/6 SHARON TATE ***** válasza:
100%
Addigszerintem nem beszélhetünk szerelemről amíg nem látod a gesztusait nem érzed az illatát nem fogod a kezét. Lehetnek érzelmei effelől nincs kétség de találkozni és beszélgetni valakivel az két különböző dolog.
2019. aug. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Hasonló helyzetben vagyok, 3 hónapja napi szinten beszélünk a sráccal, nagyon megfogott, állandóan ő jár a fejemben.Találkozó nem volt, félek, hogy attól mindennek vége szakad.


Szerintem ez nem szerelem ( bár aggódom érte, megjegyzek róla bármit, percenként figyelem írt e, és bánt is amikor tudom mással tölti az éjszakát éppen) , csupán nagyon erős szimpátia. Illetve valószínűleg a szeretetre való igényünket vetítjük ki rájuk, hiszen egy neten megismert képet könnyebb ideálisnak látni, mert a "hiányzó darabokat" a fantázia, elképzelés kiegészíti.


Sajnos az ilyen beszélgetéseket általában ők kevésbé veszik komolyan. Fel a fejjel, ha úgy is dönt, hogy nem ír olyan sűrűn ,vagy abszolút nem, egy darabig még gondolni fogsz rá, de könnyebb lesz elengedni mint valakit, aki iránt tényleg szerelmet érzel.


20/l

2019. aug. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki ennyit töszörög egy találkozóval, az általában így jár. Halo effektus.

33/f

2019. aug. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi akadalyozza azt, hogy talalkozzatok, de valhogy szervezzetek meg, mert tulidealizaljatok a masikat. Abbol meg nagyon nagy csalodas lesz. Talalkozzatok feluton, menjetek egy koncertre egyutt, vagy egy kiallitasra, akarmire. Van vonat, busz, ketlem, hogy akinek fontos vagy, az ne tudna akar hetvegen, vagy 1 nap szabi aran talalkozni veled. Ebben nem lehet kifogas.


43F

2019. aug. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a távkapcsolatban. Ahhoz,hogy megismerd a másikat és magasabb szintre emeljétek a kapcsolatot az ismerkedésről fontos,hogy találkozzatok, beszélgessetek, átöleljétek egymást. Ha hosszabb ideig ez nem jön össze fölösleges tovább szőni gondolatban ezt az egészet mert az is lehet,hogy a másik oldalon egy teljesen másvalaki van akit Te idealizálsz magadnak.
2019. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt kérdezted szerelmes lettél-e.Igen,biztos,hogy az.
2019. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!