Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Második feleségként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második feleségként milyen viszonyban vagytok az elsővel?

Figyelt kérdés
Természetesen azokhoz szól a kérdés akik ebben a szituációban vannak.
2019. aug. 29. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi jóban voltunk.Van egy közös gyerekük,amikor jött vakációzni hozzánk,mindig én vittem-hoztam.

Amikor beteg volt,meglátogattam.

Sajnos már nem élnek,se a férjem se az első feleség,eléggé fiatalon haltak meg mindketten.A gyerekkel tartjuk a kapcsolatot.

2019. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten jóban, de gondolom ebben közrejátszik az is, hogy nem egymás miatt váltunk el az előző házastársunktól.
2019. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi egyaltalan nem, mivel mikor osszejottem a párommal,(aki mar a ferjem) eppen mellette voltam amikor elhordott engem minden felenek, (amikor meghallotta, hogy velem van az exe, egyebkent nem lett vol a oka rá, hiszen tisztesseges eletet eltem mindig is), erre termeszetesen nem hagytam magam, elegge nagy balhe volt, mi koszono viszonyban sem vagyunk pedig ennek mar 8 eve, es egy varosban élunk.
2019. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Ja es azt hozzatennem, hogy nem miattam vált el utjaik, en honapokkal kesobb ismerkedtem meg a ferjemmel, es a gyerektol sosem probaltam tavol tartani sem. 4.es voltam
2019. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4-es, itt is ez a szitu szinte...

Mikor megtudta hogy eljegyzett akkor tökre hogy én ezt kierőszakoltam (holott magából indul ki mert ő ezt csinálta...) és ráakarok hasonlítani ezért vetetem el magam és akarok gyereket. Hát hogyne, ő a példaképem, próbálom betölteni a “hatalmas” űrt utána...😂

2019. aug. 29. 11:58
 6/14 A kérdező kommentje:
*tökre kiakadt
2019. aug. 29. 11:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Én első nej vagyok/pontosabban voltam, de úgy érzem, teljesen jól kijövünk az “utódommal”. Picit azért fura, mert nagyon kis fiatalka, korban közelebb áll a lányunkhoz, mint hozzánk, szóval elég nehéz úgymond egyenrangú szellemi partnerként tekinteni rá, viszont a lányunk már majdnem felnőtt, így ez nem is fontos (úgy értem ha kicsi lenne, nem lenne mindegy, hogy ki van vele az apja mellett x időközönként, de így nem annyira van jelentősége). Az eljegyzésük is nagyon kapkodva/rohanva, kb. 3 hónap ismeretség után történt, de - ahogy mondtam, lassan felnőtt gyerekes szülő lévén - ehhez már végképp semmi közöm, alap, h a csodálkozásomat/véleményemet megtartom magamnak.
2019. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos szerepe van ebben annak, hogy a férj mennyire surmón vagy gentleman-ként viselkedett az első házasságában.
2019. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo,szerintem nem is szukseges, hogy jo kapcsolatot apoljunk az exel, ugysem lenne belole valodi onzetlen "baratsag", hiszen mindig ott lessz az, hogy ők ketten egyszer egy part alkottak. Ritka ugy gondolom aki jon a volt feleseggel. Mindig ott lesz az irigyseg, a hasonlitgatas,a rosszindulatusag. En nem adtam arra amiket o irogatott anno a ferjemnek, hiszen minden az irigysegrol szolt, pedig ezt o rontotta el(nem engedett beleszolast eletre szolo dontesekben, felelotlen volt, hutlen,(marmint az exfeleseg)). De így jó, kinevettem, ilettve kioszttam anno, azota koszono viszony sincs de igy a jó. Ugy gondolom, mert csak askalodni probalt volna tovabbra is. 4.es voltam
2019. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
7-es ne haragudj, de eleg vicces, ahogyan azt írod, hogy kijottok egymassal, aztan azt firtatod, hogy elkapkodtak az eljegyzest, valamint szellemi partnerkent nem tudsz ra tekinteni :) ezert is irtam azt, hogy oszinte baratsag ilyen szituban elegge ritka :D
2019. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!