Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok titeket irritál ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket irritál ha egy pasi két naponta rak fel magáról szelfit Facebookra/Instagramra?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én röhögni szoktam inkább :)


Amikor egy faszi ugyanolyan képeket tesz fel magára a netre mint a barátnője aki jól néz ki.


Ugyanúgy fletesz egy képet ahogy eszi a pizzát mint a barátnője...csakhogy nála ez igencsak kiábrándító és hányinger

2019. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem nem, mivel se a Facebookon, se az Instagramon nem regisztráltam soha, így nem is nézegetem egyiken sem az ismerősök profiljait.
2019. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak ha giccses, random idézeteket is raknak ki hozzá.

Van pár ilyen pasi ismerősöm facebookon

2019. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha irritál, akkor van annyi eszem, hogy leiratkozzak a hírfolyamról.
2019. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én férfitől és nőtől is szánalmasnak tartom. Aki ezt csinálja, az valamit nagyon kompenzálni akar és ezt a lehető legegyszerűbb és egyben legostobább módszerrel teszi.
2019. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel.Felőlem naponta is rakhat.
2019. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, az ilyen nethuszárokhoz nincs közöm úgyse.
2019. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eléggé, ki szoktam követni az ilyeneket. Van nyilván néhány kivétel akik tök vicces dolgokat írnak vagy mutatnak, vagy sokféle dolgot csinálnak, sok helyre eljutnak és tesznek fel magukról mindenhonnan 1-2 képet. De amikor valaki tényleg minden nap felrak magáról egy ugyan olyan, ugyan ott készült szelfit annak nem sok értelmét látom és tényleg idegesítő. Akár nő akár férfi az illető.
2019. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeretethiányos lúzerek.
2019. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki fél életét facen tölti, az nem valami jó élete lehet, hanem valami dög unalmas...
2019. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!