Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el, amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el, amiért nem kérek a magyar nőkből?

Figyelt kérdés

Sokat járok ki külföldre, munka miatt is, és mivel szeretek ismerkedni nem egy nővel volt már dolgom. Magyar férfiként azt kell mondanom, külföldön teljesen más a nők mentalitása. Most úgy összességében mondom, de kiemelhetek egy konkrét országot is, pl. Svájc.


Már ott tartok, hogy eldöntöttem: nem szeretnék magyar nőt feleségül venni. A fiatal magyar lányok még jók, de a 25 év feletti magyar nők többsége anyagias, pénzéhes. Rendkívül komolyak, és irigyek.


A svájci nőkön ezt nem láttam, sokkal kellemesebb velük minden.


Szóval nem kell magyar nő sem komoly kapcsolatra, sem feleségnek. Most ettől hazaáruló leszek?


2019. aug. 30. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Hehe, nagyot fogsz csalódni, ha komoly kapcsolatot akarnál tőlük.

Nem hazaáruló vagy csak ostoba és naiv.

2019. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%

#1


Fordított nemekkel is így gondolod, vagy akkor hirtelen fordul a kocka és rögtön "nagyon helyes"...?

2019. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

#2: Nem vagyok olyan ostoba, mint itt egyesek, hogy egy kalap alá veszik az ország lakosságának a felét.

És igen, nyilvánvalóan a küldi pasik között is bőven vannak olyanok, akiket a legjobb indulattal sem lehet főnyereménynek nevezni, mint ahogy magyar férfiak között is van sok teljesen normális.

2019. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem fognak igazán befogadni vagy egyenlőként tekinteni rád, akár a franciák vagy a dubaiak, a külföldi mindig külföldi marad a szemükben. A magyaroknál nincs így, ha kedvelnek a barátjuk leszel ha nem akkor pedig nem, de nálunk kevésbé van jelen ez a kirekesztés. A cigányokat se zavartuk el, míg a többi megtette.
2019. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
A lényeget kihagytad: azt, hogy ki ítél el. A szüleid? Barátaid? Testvéreid? Aki szeret téged, az elfogadja a döntésedet. Az a te döntésed, hogy kivel éled le az életedet, nem nekik kell majd vele élni, úgyis megértik majd.
2019. aug. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

#Csodálatoskülföldimentalitás!!!

33/f

2019. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem orosz nőkkel van tapasztalatom, de csak jókat tudok mondani. Egy teljesen más világ. Arról nem is beszélve, hogy qrva jól néznek ki. Legalábbis azok, akiket én ismerek.
2019. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Senki sem foglalkozik veled, hogy itt vered a nyálad? A kutyát sem érdekli, hogy te milyen nőt szedsz össze.
2019. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
2019. aug. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Nem ítéllek el.

Csak egy jótanács: attól nem lesz svájci feleséged, hogy itt epekedsz. Inkább svájci fórumokon beszélgess! Ha már oda költözni nem is tudsz, legalább levelezgettek.

2019. aug. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!