Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kerít hatalmába egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kerít hatalmába egy ilyen rossz érzés ha ő elmegy bulizni, én meg otthon ülök?

Figyelt kérdés

Komolyan ilyen irigy lennek?

A parom sokkal tobbet van tarsasagban, mint en. Nekem mar nincs is sajnos olyan sok baratom.

O surun eljar veluk inni, bulizni, hetente v hetente tobbszor is.. en kb havonta .. meg olyankor altalaban o is ott van.

Mindig amikor elmegy bulizni elfog egy ilyen rossz erzes.. flegmulok vele, meg elrontja ugy altalaban a kedvem. Foleg amikor aztan latom a reszeg irasat..

Nem tudom miert van ez.. biztos egy s.zar alak vagyok..

25 evesek vagyunk



2019. aug. 30. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Te miért nem mozdulsz ki többet? Pl menj el te is. Simán lehet, hogy igen, valahol irigy vagy kicsit. De a szociális kapcsolatokat ápolni kell, te elhanyagoltad.

30n

2019. aug. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Sok olyan dolog van, amit lehet egyedül is csinálni. Sport, mozi (gondolom nem beszélgeted végig a filmet -inkább remélem-), kajálni elmenni, ehhez se kell feltétlen társaság. heti 2-3 külön program kell szerintem, mert ha nincs akkor nem tudjuk a külön élményeket elmesélni a párunknak. Plusz otthon is el lehet lenni, én mostanában pl. festek.


N.

2019. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Mert tudod, hogy össze-vissza csal ilyenkor.
2019. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elkoltoztem otthonrol, es az en draga barataim csak otthon szandekoznak kimozdulni, ide (20-30p autoval) nem jonnenek be semmi penzert, pedig ez nagyobb varos. Mindig en jarkalok oda vissza, es akkor sincs valami nagy buli mert az en haverjaim mind bepunnyadtak. Mindenki dolgozik, soha senki nem er ra. Ha ra is ernek akkor se akarnak semmit.

Ő viszont hajnal 3-4 elott haza se jon.. es irigykeden mert az en tarsasagom bena.

Ezzel mit kezdhetnek?

2019. aug. 30. 00:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, h nem csal meg. Nem tudatosan erzek igy, nem akarok igy erezni. Nagyon szeretem ot, egyaltalan nem tehet errol es soha nem kivannek neki semmi rosszat. En orulok, h o ekkora tarsasagi ember, tudtam jol hogy az. En is az vagyok/voltam.. amig volt tarsasag. Csak mondom, elkoltoztem...
2019. aug. 30. 00:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
20-30perc autóval? :O A 11. kerületből jöttem valamelyik nap több mint 2 órát a 16. kerületbe. Ha ott van a baráti társaságod, akkor menj te oda. Ez nem távolság. :)
2019. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megyek, de altalaban hiaba.

Nem kellemes anyagilag se minden heten leutazni. Jogsim sincs, igy nekem nem 20-30 perc

2019. aug. 30. 00:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj a párod barátaival te is néha
2019. aug. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keressél te is barátokat ott a közeledbe és járj el te is.
2019. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Szep napot
2019. aug. 30. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!