Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép helyek Magyarországon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép helyek Magyarországon, ahova elvihetném őt?

Figyelt kérdés

Most lesz a barátnőm születésnapja nem sokára.

Budapestiek vagyunk és gondoltam elvinném egy hétvégére egy szép helyre.

Akár valami szép nagyobb város, ahol este egy koncert el tudunk menni, vagy akár egy varázslatos eldugott kisváros.

Tudtok valami helyet ajánlani?



2019. aug. 30. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Ózd.
2019. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A koncert necces, mert adott városban biztos, hogy pont akkor pont olyan nem lesz.

Akkor már inkább egyéb program, pl. színház vagy mozi.

A varázslatos kisváros is tág fogalom, attól függ, hogy ez neked mit takar.

Visegrád, Esztergom, Gyöngyös, Sopron, Tapolca, Tata, Veszprém, Tihany, Keszthely, Eger: ezek a városok szerintem szépek, most ami így hirtelen beugrik.

De ezek is akkor igazán érdekesek, ha van valami program is, pl. Tapolca tavas barlang, Keszthelyen a kastély, Gyöngyösön a múzeum és Kékestető, Visegrádon a fellegvár, Veszprémi állatkert, stb. Utána egy kis séta a városban, kiülni egy teraszra kávézni, vagy keresni egy kis éttermet, aztán egy kényelmes kis apartman, romantika, pezsgő, és reggel haza.

Vagy haza, otthon romantika és pezsgő.

De ha magával a hellyel akarod lenyűgözni, akkor Hallstatt, 5 óra kocsival. Visztek kaját, vizet, pár eurót meg a személyit, és egy nap alatt meg lehet járni oda-vissza 20 ezerből.

2019. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Közel Pesthez pl ott van Szentendre, bár nem tudom szeptemberben este vannak-e koncertek.


Én Lillafüredre mennék el szívesen a párommal, ott jókat lehet kirándulgatni, de ti nem tudom mennyire szeretitek az ilyesmit.

2019. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Esztergomba még egy barátnőm sem csalódott. Bár nem mondanám szép városnak. Viszont átlehet sétálni Párkányba. Jót lehet kajálni a parasztétteremben. Vissza sétával ledolgozni a kaját. Eger, Egerszalók, Pécs sem rossz hely. Attól is nagyon függ, mit szeret a barátnőd. Volt olyan barátnőm, aki a mátrai barangolásért volt oda.
2019. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha szeretitek az ilyesmit, és van autótok, akkor én Kőszeget tudnám ajánlani. Vár is van, meg középkori belváros, meg ilyesmi. Kis ékszerdobozka, abszolút megfelel a kis eldugott városka kitételnek :) De akár Esztergom vagy Komárom is érdekesek lehetnek, én nagyon szerettem felfedezni őket is.


Vagy ha kicsit közelebbi helyszínt kerestek, akkor pl a Mátrában csomó jó túralehetőség van, esetleg kis túrázás után Egerben borozgatni egy jót szerintem király program. Esetleg a Badacsonyban ugyanez :)


Ha koncertre meg bulizni mennétek, akkor szerintem Budapestnél nincs jobb választás, de akár Pécs vagy Szeged is szóba jöhetne, mint nagyobb város, ők is nagyon szépek, és tuti van este ott is valami program.

2019. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sopron, vagy Lillafüred.
2019. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Visegrádot ajánlom. Tudnátok hajókázni és vannak ott jó éttermek, fölmehetnétek a várba, gyönyörű fentről a Dunakanyar.
2019. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Martonvásár, Kisvárda, Szatmárcseke, Túristvándi, Lillafüred, Sopron, Székesfehérvár, Pécs.
2019. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Martonvásár önmagában nem szép, jobban mondva nekem nem tetszett.

A kastély szép, de csak egy kis része bejárható, a park jobban tetszett. 3 órás program, egy egész napot biztos nem tudnék ott eltölteni.


Kérdező, az nem játszik, hogy keresel egy jó programot, és szétnéztek a közelben?

Pl. most hétvégén hőlégballonos fesztivál lesz a Velencei-tónal, Budaörsön repülős nap, stb. Vagy kerestek egy koncertet, és előtte város nézés?

2019. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!