Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáljak fiúként arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak fiúként arra, ha az utcán a lányok folyton a combomat nézik, volt, aki még be is szólt ("jó a lábad")?

Figyelt kérdés

Annyiban én is "hibás" vagyok, hogy ilyen nacikban járok:


[link]


Volt már, amikor azt mondtam: "Köszi." De amikor csak bámulnak kiguvadt szemekkel, akkor mit lehet mondani? És még rólunk, fiúkról mondják, hogy tapintatlanul tudunk bámulni. A nők is úgy bámulnak sokszor, hogy az már zavarba ejtő.



2019. aug. 30. 14:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

More, mindjar' írok privit....

Ja, nem :)

2019. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha Téged ez zavar akkor ne vegyél ilyen nacit.Utcai viseletre általában hosszabbat szoktunk meg. Biztos feltűnő,vagy azért jegyzik meg mert mindig ebben jársz, valami egyéb + ok csak van!

De mit jelent az,hogy az utcán a lányok folyton megjegyzik?Mennek Veled szemben, totál idegenek, és beszólnak,hogy jó a lábad?Ugye nem mondod komolyan?!

2019. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Buz is a naci
2019. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Kamu :)


Egyébként is inkább a meleg pasik néznének meg :)

2019. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Haver, én ebben tuti melegnek néznélek :D
2019. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Jáj. :)
2019. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Lehet csak kötekednek mert női nadrágot hordasz.

Bár te izlésed

2019. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is kötekedés a nadrág miatt. Én szerencsére ilyet még férfin nem láttam.
2019. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De nagy problémád van.

Ne csinálj úgy, mintha zavarna.

Amúgy meg el nem tudom képzelni lányként, hogy megbámulnám egy srác combját, fel se tűnne szerintem.

Nem kell rá reagálnod.

2019. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%
Neked csak megbámulják? Nekem meg is simogatják.
2019. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!