Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyen túl magam ezen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyen túl magam ezen, mert szerintem röhögtettem magam eleget?

Figyelt kérdés

Van egy pasi amunkában , aki szamomra vonzóvolt , de persze nem mutattam ki , mindig pókerarc voltam

De nekiallt velem flörtölni , a csoport elött , folytondicsérte a kinézetem , es nevetettett , viccelt

En tudtam hogy csak viccel, es az intuicióm azt mondta hogy ha ö nem lépsemmi konkrétat , akkor ez annyi , trefa , tavaszi vicc .

Aztan elarulta , hogy baratnöjeis van de hol tagadta , hol elszólta , hogy van

Emiatt megnyugodtam , hogy semmi ertelme , örultem a döntesemnek , hogy nem dobtam bemagam , amúgy se szokasom , megvarom amig a ferfi lep ,nehogy benézzek valamit .

Egy nap egy masik csajjal kezdettki , annak nem a kinezetet dicserte , hanem biztatta stb mert a csaj nagyon nyomult ra mar egy ideje , az a tipus , aki elveszi magának aki kell tipusú csaj , jár a pasi után szégyen nélkul

Azzal a csajjal se ” lèp szintet ”, es az a csaj nagyon csalódott emiatt , mert ö konkret dolgokat akar

( a pasi gatlasos is , hogy mondta hogy fogyni akar es ekzemaja van , ami miatt mondta hogy nem szivesen megystrandolni es stb , tehat ez is lehet egy ok , hogy csak jatszik a gondolattal , vagy a baratnöje miatt is )

Engem traumatizaltez a helyzet , mert a csoport elött ” kikopottnak” érzemmagam, eldobottnak .

Nagyon megalázó , hogy most masnak ad figyelmet , igaz , nekem is , keresi a tarsasagom tovabbra is , söt elnezest is kert tölem a viselkedesemiatt .

Ez is ciki mert vajon miert , latta hogy engem megviselt ?

Mostmar sehogyse jó , nem ertem hogy tanult emberkent hogy viselkedhet ilyen ócskán , mindenki elött ?

Észreveszem magam hogy örulök ha a csaj kimaradegy napra , es nem tetszik hogy engem ez a sztori igy obszedal , tudom , hogy értelmetlen , de nem tudok ebböl kiszakadni , hatam möge tenni

A psi tovabbra is bejön , sajnos es nem tudom hogy az egóm sérült vagy szerelmes vagyok mert ha az utóbbi az nagyon gáz , az agyam tiltakozik ez ellen es le akarok kattanni a temáròl

Szerintem a csaj is es en is teljesen hiaba foglalkozunk a pasival es az meg szórakozik rajtunk

De az érzéseim ellenem fordultak

Mit tudjak tenni ? Feltekenyvagyok es ezt MEGALÁZÓ helyzetnek erzem

Hogyan tudnek ebböl EMELT FÖVEL kijönni , túltenni magam , hogy mutassam meg nekik?



2019. aug. 30. 20:35
 1/5 A kérdező kommentje:

A csaj teljesen oda van erte , mosolyog mint aki élvez , folyton fut a pasi utan , kerdesekkel bombazza , az meg fogadja ezt a viselkedest

Velem forditva volt öjárt utanam

2019. aug. 30. 20:39
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szarni rá.
2019. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Tudod mi a "tavaszi vicc"? Az, amit ideírtál...
2019. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt könnyu mondani hogy szardle en is ezt szeretnem , csak gondoltam ha van e valakinek tippje konkret strategiara , hogy mindenki lassa hogy engem nem erdekel
2019. aug. 30. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Új munkahely.

Sose fogod mosolyogva nézni, ahogy a pasi mindig mással flörtöl.

2019. aug. 31. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!