Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megsértődött vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megsértődött vagy csak emiatt érdekeltem?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akinek tetszettem, ő is nekem. Először egy buliban csokoloztunk, de már elotte is ismertük egymást. Aztán találkoztunk, de mondta h ő nem keres komoly kapcsolatot, én meg azt szerettem volna, ezért nem mentem bele a barátság extrákkalba. Aztán azt mondtam, mégis belemegyek, és egyszer ottaludtam nála. Nem feküdtünk le, mert nekem megvolt, de ezt csak ott nála mondtam, mert gondoltam, azon kívül azért lehet még mit csinálni. Aztán azt akarta, hogy én... De abba nem mentem bele, mert előtte is mondta h ez csak szex, és ebből nem lesz semmi. És rajottem, hogy én mégsem tudok így ennek egy esélyt adni, ha mellette mindig látnom kell, hogy ő mindenkivel flortolget, úgyhogy ezért nem mentem bele végül semmibe, de ezt nem mondtam el neki. És ezelőtt ugye jóba voltunk, de már nem nagyon beszélünk. És én úgy érzem, hogy nem voltam vele korrekt, mert ő közölte a szándékait, én meg mikor belementem ebbe, nem képzeltem h majd ennyire megszeretem, meg mikor átmentem se erre számítottam. Szerintetek gazul viselkedtem vele? Megsértődött és azért nem beszélünk, vagy mert amúgyis csak amiatt volt velem jóba h lefekudjunk?

2019. aug. 31. 04:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Tini kategória.


Ha nem akarsz valamit ne csinald. Ha akarod akkor meg csinald. Ha neha visszakozol akkor megunjak.

2019. aug. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem, hogy egy percet is töprengett volna ezen.

Nem érdekled annyira, hogy még sértődjön,csak rájött, hogy nagyon is jó döntés, hogy nem akar komoly kapcsolatot, ha ilyen hisztivel jár.

2019. aug. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak dugni akart.

Nem hinném,hogy ez ebbe a kategóriába tartozik, komolytalan az egész.

2019. aug. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akart,Te egyszer nem,aztán igen,aztán mégse.Erre a bizonytalankodásra semmi szüksége,plusz mivel nem lát benned többet csak szexet,így nem beszéltek,mert eddig is emiatt érdekelted.
2019. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont leszarja. Ha dugtatok volna, akkor is csak arra az időre vett volna számításba, de azt sem miattad. Ideje lenne megérteni, amit mondanak neked.
2019. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az Adél?
2019. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak dugni akart, ez tiszta sor. Te sem voltál korrekt, de ne érezd magad ezért szarul. Tudd; a nők az érzéseik mentén élnek és ítélnek. Otthon még másképp éreztél, mint amikor kész tények elé állított a srác. Ezért teljesen érthető, hogy megváltoztak az érzéseid. Aki ezt nem érti meg, annak van még mit tanulnia a nők lelkivilágáról.
2019. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!