Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 év korkülönbség sok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 év korkülönbség sok szerintetek?

Figyelt kérdés
A lány 20 éves, a férfi 31.

2019. aug. 31. 15:09
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Nem az
2019. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Nálunk is ennyi van.
2019. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen. (lehet lepontozni)
2019. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Sok, tök más az érettségük, a céljaik, ahol tartanak, amit akarnak, amit kedvelnek...
2019. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Sok, de nem akadály, van ennél durvább is.
2019. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem sok, nem ezen múlik.

Nálunk én vagyok 29 és a lány 19 éves.

Nem, nem abból áll az életem, hogy a lakáshitelen meg a családalapításon görcsöljek és abból sem, hogy a munkahelyemen milyen "fontos" feladatokat kell elvégeznem határidőre... Ezt meghagyom a kollégáknak, hogy munka után irány a háztartás meg a lakásfelújítás meg a gyereknevelés.


S az ő élete sem abból áll, hogy iszik és félremegy minden hétvégén, sem abból, hogy kit és kivel beszéljen ki.


Néhány dolgot tolerálni kell, nekem pl. nagyon sértő volt, amikor együtt voltunk valami programon, ő meg előkapta a mobilját és elkezdte megnézni a Messenger üzeneteit. Szóvátettem: Kompromisszum:

Ugyanúgy előkapja a telefont, de simán ott fekszem a mellkasán és úgy beszélget. Nem szoktam belenézni, nem is érdekel, de ha van valami érdekes, akkor megmutatja.


Neki meg azt kell tolerálnia, hogy fogalma sincs milyen egy munkahely és hogy hiába látom az üzeneteit az nem jelenti, hogy vissza is tudok írni azonnal.

2019. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem belefér.
2019. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem sok.
2019. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok. Az egyik most nőtt ki a földből, a másik már évek óta éli az önálló életét. Szórjátok a mínuszt ide is.
2019. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Ma már nem.
2019. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!