Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tanítják azt a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanítják azt a nők, hogy rendesnek kell lenni, amikor megfelelő stílussal lehet az ember nagyképű is?

Figyelt kérdés

Friedrich Nietzsche egoista ember volt, szerette magát. A véleményét úgy közölte, hogy nem érdekelte, az érintettek megsértődnek-e vagy sem. Keményen, néhol már szinte durván megmondta a véleményét, aminek kifejtésében, szenvedélyes, heves volt. Ennek ellenére, Nietzsche ma is emberek millióinak életére gyakorol hatást, kétségkívül a történelem egyik legnagyobb gondolkodója.


Ma is vannak olyan emberek, akiknek Nietzsche-hez hasonlóan egyszerűen jól áll az, hogy nagyképűek, a nők vonzódnak hozzájuk, a baráti társaságuk rendszerint nagy főből áll, és könnyen alakítanak ki emberi kapcsolatokat.


Nem értem tehát, minek ez a hiszti a "normális pasi" életmódról, amikor sokan semmit sem ér, az, hogy rendesek, mert csak tévelyegnek az életben.


Nem az a lényeg, hogy valaki rendes legyen, hanem az, hogy olyan stílust alakítson ki, amiben tud előre haladni az életben. Ha ez a rendesség, ám legyen az, de akinek az egosita életstílus áll jól, azt NE AKARJÁTOK A SAJÁT MINTÁTOKRA FORMÁLNI.


2019. aug. 31. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Mert ez olyan mint a só az ételbe... egy kicsi kell csak bele tenni!


De megjegyzem... nem mindenki zenész, költő, filozofikus nagy elme tehetség... hanem csak elkenysztett falusi tuskó... ne keverjünk ossze az olyan embereket akik számos tehetséggel rendelkeznek az olyanokkal akiknek $Z@R folyik a szájukból.... 🧐🧐🧐

2019. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a falusi tuskókról beszéltem. Hanem azokról, akik intelligens emberek, és nem is rosszindulatúak, viszont jól áll nekik a túlzott magabiztosság.
2019. aug. 31. 22:04
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

1. Mi nők nem tanítunk semmit. (Kivéve a tanítónők, ők meg főleg inkább a helyesírást, ilyesmit)

2. Na, és Nietzsche népszerű volt a nőknél? Mert gondolom, a nők párkapcsolati szempontból állítják amit állítanak, és nem azt fejtegetik, milyennek kell lennie egy jó filozófusnak.

3. Azért Nietzsce jellemének kiértékeléséhez érdemes utána járni az utolsó éveinek is. Nem véletlenül őrült meg. (Lásd még: őrült volt-e Nietzsce?)

4. Igen, vannak beképzelt emberek és ezek között vannak népszerűek is. Általában van egy boldogtalan párjuk aki halálosan szereti őket és elnézi, hogy a párja megcsalja, megalázza. Mazochista nők kedvencei az ilyen pasik.

5. Kétlem, hogy a nők normális pasikért hisztiznének, akik csak rendesek és tévelyegnek az életben.

6. Eszem ágában sincs senkit a saját mintámra formálni. Én az olyan rendes pasikat szeretem, akik tényleg azok, nem kéne, hogy valami díszkan megjátssza magát.

7. Szokás szerint értelmetlen általánosításokból áll a kérdésed és az okfejtésed is.

2019. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hpgy nagy gondolkodó volt Nietzche, de szerinted ki szeretne vele együtt élni? Amiről te beszélsz az egy másik dolog.

A nagyképűség sem szimpatikus, még akkor is ha az illető 'valaki', mondjuk egy sztár, vagy feltaláló, nagy ember. Az ilyen Havas tanár úr félék is inkább maguknak tetszhetnek a nyegle stílusukkal.


A rendes alatt pedig azt érti valaki, hogy figyelmes, nyitott jó fej az illető, nem pitiző kutyát. Semmi olyat nem kell tenni, ami nem önmaga, mert a mesterkeltseg sem vonzó.

2019. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem ezt fedi a normális pasi, rendes pasi kitétel. Téves a vélelmed.
2019. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

#1 nagyon jól leírta, hogy villantanai is tudsz vagy csak höhöhö gheci...

Nem mindegy, hogy mi van a karakter és stílus mögött.

2019. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Na igen aki feltalálta a penicilint az nyugodtan villoghat vagy egyébb olyan dolgot vitt végbe amit nem mindneki tud megcsinalni persze ennek is van egy határa.... ahogy le írtam egy kis só kell az ételbe de ha tul sok benne a só akkor már ehetetlen lesz...
2019. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nietzche értett a nőkhöz is:


"A bosszúban és a szerelemben az asszony barbárabb a férfinál."


Ez tökéletesen igaz. A nők sokkal bosszúállóbbak, rosszindulatúbbak a férfiaknál. Nekem anyám is mindig azt mondta régebben, hogy a nők sokkal szemetebbek, vigyázzak velük. Ugyanakkor az is igaz, hogy a szerelmi ügyekben is bátrabbak, bár ez már az átlag pasi szegénységi bizonyítványa.


"Nagyon is sokáig rejtőzött a nőben a rabszolga és a zsarnok. Ezért az asszony még nem képes a barátságra: csupán a szerelmet ismeri."


Itt Nietzche megint nagy igazságot mondott: Akárhány nőt ismerek meg komolyabban, lényegében egyetlen sem képes a barátságra. Valahogy mindegyik többet akar. Azt gondolom a nőkben bele van kódolva, hogy az elismert pasikra nem tudnak csak úgy haverként tekinteni. Ha is jönnek össze vele, akkor megdugatják magukat vele (barátság extrákkal kapcsolat).


Szóval azt gondolom, hogy ő akarta volna Ady-hoz hasonló mennyiségű nője lehetett volna, mert jobban átlátta őket, mint az átlag pasi.


--------------------------------


Hogy a nők nem tanítanak? Állandóan mindig megy az agymenésük, nem bírják megállni, hogy ne osztogassanak tanácsot.


Az meg tény és való, hogy mindegyikük meg akarja változtatni a rosszfiúkat. Egyszerűen nem képesek elfogadni az embert olyannak, amilyen, ráadásul az ő hibájuk, hogy az ostoba átlag pasi olyan semmirekellő a nőknél, mert mindig azt tanítják, hogy kedvesnek, illedelmesnek kell lenni, amikor nagyon sok esetben ez semmit sem ér. A nők nem vonzódnak a nagyon kedves pasikhoz, tehát itt most vagy szándákosan vezetik félre a sok idiótát, vagy maguk sincsenek tisztában azzal, mi a helyzet, de azért osztják az észt.

2019. aug. 31. 22:26
 9/20 anonim ***** válasza:
25%

Van egy egyszerű megoldás... legyen jo fizetésed, legyél izmos... legyél sikeres...! Ennyi...! Ő írta a “no nem tud barátként tekinteni egy sikeres emberre” azaz mi a tanulság legyél sikeres ápolt izmos sportos bumm lesz jó nőd...

Az meg a masik hogyha valami nem tetszik a másikban azt próbálod megvaltoztatni... nem csak a nők hanem minden ember ilyen ez van belénk kódolva!!!!!!! Tudom mert férfi vagyok és én is megvaltoztatom azt a lányt akibe szerelmes vagyok.... de viszont az mar a mas hogy közben ő is megvaltoztat engem szoval egálvban vagyunk!

A változás meg az alap emberi lét mivoltja! Szoval....

2019. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Mégis mi köze van Fr-

Áh hagyjuk...

2019. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!