Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő ezen az oldalon miért kapja fel a vizet, ha szóba jön a cuckold?

Figyelt kérdés

A való világban vagy más fórumokon teljesen más a reakció.

Csodálkoznak, felnevetnek stb, de sehol semmi agresszió.


2019. aug. 31. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Miből gondolod, hogy a legtöbb itteni nő a való életben is nő? Bukta. 🙂
2019. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Mit kell cucálni? Jó, most már így hívják, én ezen nem kapom fel a vizet. :D

Rossz helyen vagy édesem, a szexuális rovatban sokan szeretnének cucálni, oda tedd legközelebb. :) Nincs mit.

2019. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
A való világban én is elcsodálkoznék, mert visszahúzódó és szende teremtés vagyok, de belül attól még felkapom a vizet, ha a nemlétező páromnak ilyen vágyai lennének. Csak egymással fogunk fürödni a vágy tengerében. :)
2019. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Soha nem láttam, hogy felkapnák, az ilyen kérdések általában hamar elvesznek, mert kevés nőt érdekel ez a témakör eleve. Gondolom, ezért is próbálod provokatívabb módon reklámozni a vágyadat.
2019. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Soha nem láttam"


Ez szerintem semmit nem jelent :)

Ahogy a válaszod többi része is nevetséges.

2019. aug. 31. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Te is rá tudsz keresni a kifejezésre, és egyből látod, hogy milyen válaszok jönnek ilyen kérdésekre. Elárulom, hogy nem agresszívak. De értem én, hogy nyomatni kell a burkolt társkeresést.
2019. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"egyből látod, hogy milyen válaszok jönnek ilyen kérdésekre."


Mondjuk elég megnézni ezt a kérdést, egy ilyen idióta már van. :D


"De értem én, hogy nyomatni kell a burkolt társkeresést."


Szerintem ezt írd még le vagy ötször, mert látom imádod, hogy ilyen okos vagy(igaz, egyáltalán nem keresek társat, de neked ezt hiába mondja az ember, mert te jobban tudod ezt is).


Örülök azért, hogy beálltál a sorba :)

2019. aug. 31. 23:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Én most direkt be írtam a keresőbe a cuckold szót. A szexualitás kategóriában jellemző kérdéskör. Nem láttam agresszív hozzászólást. Sőt többen le írják hogy nincs vele bajuk. Ha azt akarod látni hogy itt a nők fel kapják a vizet írd be hogy incel.
2019. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Az oldal tele van frusztrált nőkkel. Van pár fő vonal, ami mindent lefed és ennyi. Ilyen dolgok, hogy a nyitottabb szexualitás rossz, majdnem minden témából kihozzák, hogy a férfiak a hibásak és mindenki szűz/lúzer, aki nem ért velük egyet.

És ja, máshol én sem nagyon futottam bele ebbe a szintbe. Írtam már ki róla kérdést, de jött a szokásos mellébeszélés. Plusz a vártnak megfelelően alig írtak rá választ.

2019. szept. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy idő után idegesítő, hogy annak az egyetlen (esetleg 2-3) cuckold fétises férfinak, aki rendszeresen tesz fel ezzel kapcsolatos kérdéseket, minden alkalommal leírjuk, hogy nem, nem érdekel a dolog, nem vonz, nem szeretnénk. Esetleg 1-2 válaszoló leírja, hogy benne lenne. Ennek ellenére pár nap múlva megint felteszi az illető a cuckold kérdését, hátha megváltozott a véleményünk és már benne vagyunk. Kb olyan ez, mintha felhoznám a (nem cuckold fétises, hanem az emberek többségéhez hasonlóan minden ilyesmit elítélő) barátomnak, hogy hármast szeretnék egy négerrel, majdnem szakítana velem emiatt, hagynám a témát, aztán egy hét múlva úgy mennék haza, hogy "szia drágám, jött a munkahelyre egy új kolléga Afrikából, áthívtam ma estére".
2019. szept. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!