Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért tilthatott le?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért tilthatott le? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kb. 1 hónapja leveleztem egy férfival, egy társkereső oldalon, eleinte mindennapi dolgokról, majd személyesebb dolgokról is írogattunk.


Ahogy egyre többet leveleztünk, bennem inkább baráti érzések alakultak ki, de nem tudtam, hogyan vezessem fel neki, azért sem, mert ő azt mondta ismerkedik, nem görcsöl rá a dolgokra, a barátkozás sincs ellenére, de ha talál valakit aki felkelti az érdeklődését, azzal simán el tud képzelni egy kapcsolatot.


Egyfajta napi rutin lett a levelezés, majd felvetette, a személyes találka ötletét, nem volt konkrétan randinak nevezve, már arról beszélgettünk merre és mikor, de nem beszéltünk még konkrét időpontot.


A hét utolsó 2 napja elég húzós volt, sok volt a munka, túlóráztam, kb aludni jöttem haza, és mentem vissza. Nem néztem fel az oldra, így nem tudtunk beszélgetni..


Tegnap felmentem, hogy írjak neki mi történt, és elnézést kérjek, erre meglepve láttam, hogy péntek este se szó, se beszéd le lettem tiltva. Majd úgy döntöttem, hogy inaktívvá teszem a profilomat egy jó időre.


Rájöttem, hogy még nem állok készen új kapcsolatra, mivel az éven volt egy szakításom, és ez megerősített benne, bár azért sajnálom, hogy így szó nélkül félbemaradt az egész, és kívánom neki a legjobbakat, nem akartam kihasználni őt, még ha úgy is tűnhet.


Ti mit gondoltok, ha 2 napig nem jelentkezik a másik jogosan le lehet tiltani se szó se beszéd? Tudom részemről ez nem volt szép dolog, ebben hibás vagyok.


Köszönöm a válaszokat.


2019. szept. 1. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert azt hitte, hogy szórakozol vele, hogy 2 nap alatt belépni sem volt időd 1 rövid üzenet erejéig.
2019. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Ha eddig napi szinten leveleztetek, valószínűleg azt gondolta, hogy hülyíted. Mondjuk egy üzenetet tényleg dobhattál volna neki már első nap, arról nem is beszélve, hogy megmondhattad volna neki, hogy csak barátkozni akarsz.
2019. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

...tényleg nem volt 5 perced egy "Bocsi, nagyon sok most a dolgom a munka miatt, X napon leszek szabadnapon, akkor beszélünk majd" vagy ilyesmi? Sőt, ez még 5 perc sincs.


Jól mutatja mennyire érdeklődtél iránta. Csoda, hogy elment? Nem.

2019. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

senkit nem tiltok le. inkább aggódom, miért nem ír.


türelmes és megértő vagyok.


budapesti férfi ;)

2019. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lett volna jogos a letiltása (hisztije ), ha azt látja, hogy beléptél, és nem írtál neki ennek ellenére. Ha az utolsó belépésed akkor volt amikor vele beszélgettél, akkor tudnia kellett, hogy ez nem neki szól, nem miatta van, csak közbe jött valami. Inkább aggódnia kellett volna, mint férfi létére bedurcizni.
2019. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!