Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lefeküdnétek így valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek így valakivel?

Figyelt kérdés

A kérdés csak elméleti és mivel az oldal anonim, csak őszinte válaszokra vagyok kíváncsi!


Szóval tegyük fel, hogy van egy kapcsolatban lévő férfi, aki iszonyatosan bejön nektek évek óta (nem szerelem, de hihetetlenül erős testi vonzalom) és azt érzitek mindenképp kell nektek egyszer. Ő ebben benne is lenne, hogy egy szex és ennyi. Belemennétek vele, vagy sem?


2019. szept. 1. 09:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Hiányozna utána.
2019. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem
2019. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

Erős lenne a kísértés de magam miatt nem tennem meg.

Egyrészt olcsónak érezném magam hogy így ebbe belementem. Hogy csak ennyire lennék jó neki.

Másrészt félnék attól hogy beleszeretek (amit nem irányíthatunk teljesen) és tuti én kínlódnék sokáig ezt meg nem szeretném úgyhogy nem.

Nyilván az is számíts hogy kapcsolata van, remélem hogy nem lennék képes ekkora önzőségre.

Hiszek abban hogy az ember visszakapja az ilyeneket az élettől.

2019. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem! 30/F
2019. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17%

Minden további nélkül igen!

Nehogy már én tartóztassam meg magam, mert neki kapcsolata van! Pláne, ha nekem nincs senkim.

2019. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

10, 14: Igen, nekem is ezek jutottak eszembe, amiket írtatok. Úgy gondolom, a barátnője miatt nem helyes, lelkiismeretfurdalásom lenne. Azért sem kellene többre az ilyen férfi, mert emiatt, mint embert nem tartom sokra, így nem tudnék beleszeretni.

Ugyanakkor ott van 17-es válasza is, engem érdekeljen, hogy van valakije, ha őt nem érdekli?

2019. szept. 1. 11:54
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem állatok vagyunk, hogy ne tudjuk tűrtőztetni magunkat könyörgöm....ez attól függ, kinek milyen a lelkiismerete, sokat elárul rólatok, ha belemennézek egy ilyenbe.. én biztosan nem tenném.
2019. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%
Persze, mit érdekel, hogy kapcsolatban van, ha őt nem érdekli, ez jogos kérdés, viszont ha ő úgy dönt, hogy őt nem érdekli, az csakis őt minősíti, míg ha te döntesz ugyanígy, akkor az téged. Vagyis, ha te nemet mondasz egy ilyen helyzetben, te leszel a gerinces, becsületes fél, viszont ha belemész, akkor te leszel az, aki tönkreteszel egy kapcsolatot és te leszel az olcsó luvnya, akit ennyivel meg lehetett fogni. Itt nem a másik ember kapcsolatában játszol szerepet, hanem magadnak állítasz mércét. Lehet, hogy ha te nem fekszel a pasi alá, akkor megteszi más, de akarsz te olyan olcsó nő lenni, aki képes ilyesmire, és így is tekinteni magadra? Magaddal szemben fogalmazd meg a szabályokat és a határokat, ne a pasi aktuális kapcsolata szempontjából, máris nagyobb sikered lesz.
2019. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi! Igazad van, azt hiszem.
2019. szept. 1. 17:44
 20/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak egy szexnek indult. Aztán kiszakadt a gumi. Bevettem az esemény utánit. 9 hetes terhes voltam, mikor kiderült, hogy nem hatott. A srác persze xart az egészre, biztos nem az övé, ki tudja, kikkel feküdtem le még. (Csak vele, 1,5 éve nem volt senkim.)

Anyagilag se segített, természetesen.

Ha nincs a legjobb barátnőm, az abortuszt se tudtam volna kifizetni, diákként.

Ha a srácon múlik, most lenne egy nem kívánt gyerekem.


Ezt csak azért írtam le, hogy a csak szexnek is lehet következménye.

2019. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!