Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 sikeres randi után csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beshaw kérdése:

4 sikeres randi után csak barátság? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
4 jól sikerült randin voltunk túl. (fagyizás, mozi, parkban séta majd hosszú beszélgetés, egy napos balatoni strandolás) Mondta hogy amíg jó idő van a balcsis dolgot meg kellene ismételni. Aztán amikor mondtam hogy beszéljük meg az időpontot, mindig azt mondta majd megbeszéljük. Aztán egyszer csak fészen írta, hogy legyünk csak barátok. Nem értem 1-2 nap alatt mi tudott ennyire megváltozni? Voltam már egyszer náluk is, a szüleinek is bemutatott, tök jól alakult minden, aztán hirtelen váratlan fordulatot vett az egész. 2 napja nem beszéltem vele, holnap viszont nem tudjuk egymást elkerülni, szeretnék vele beszélni erről, de tanácstalan vagyok. Véleményeket szeretnék ezzel kapcsolatban.

2019. szept. 1. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem volt csók, simogatás akkor ezek számára tényleg csak kellemes baráti programok voltak.
2019. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól érezte magát veled, de nem vonzódik hozzád, mint ferfihoz.
2019. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Minek erőlteted? Jött egy jobb ennyi.
2019. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2: honnan tudod, hogy férfi?
2019. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kérdező=fiú
2019. szept. 1. 11:12
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

4 randi és csak ilyen barátkozós ökörségek voltak? Bocs, de ha négy randin nincs bugyi letépés, akkor ez nagyon langyi és unalmas. Sőt, ha már a másodikon nem forrósodik fel nagyon a levegő, én hagyom a fenébe, mert nincs meg a szikra. Az eddigi hosszabb kapcsolataimnál az alábbi találkozón volt szex: harmadik, első, második, első, első.

Valszleg ő sem bénázni akar, hanem egy férfit maga mellé.

2019. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 egycsészetea válasza:
100%

Lehet arra várt hogy megcsókold.

Nem kell túlgondolni, ha bemutatott téged a családnak akkor egyértelműen ő már fel alarja (/akarta) pörgetni a tempót és összejönni veled.

2019. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap találkoztok,egyszeűen kérdezd meg,hogy mit rontottál el.
2019. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz elrontani semmit. Kérdező, nem illünk össze mindenkivel egyformán. Biztosan te is észrevetted már, hogy van, akit első perctől utálsz, van, aki tök hidegen hagy, van, aki valamit megmozdít benned, és majd egyszer talán azt is meg fogod tapasztalni, hogy van, akinek egy pillantásától megroggyan a lábad. Te valamit megmozdítottál a csajban, de ahhoz kevés vagy, hogy komolyabb kapcsolatba akarjon bonyolódni veled. Nem kell ezért haragudni rá. Ő a maga részéről megtett mindent, megkaptál minden esélyt, de nem tudtad elvenni az eszét. Mint mindenki, ő is a legtöbbet akarja kihozni az életéből, és úgy érzi, nem te vagy, aki ebben a segítségére lehet.
2019. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!