Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívvel vagy ésszel kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívvel vagy ésszel kell választani?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő...

A párommal beszélgettünk régi dolgokról, hogy amikor megismertük egymást Ő azt mondta szerelmes belém. Azóta eltelt 3 év, és ma szóba került ez a dolog, és egy olyan kijelentést tett,ami csak szerintem furcsa?

Azt mondta,hogy engem ésszel választott, mert a szerelem az mulandó, és aki nem szerelemből választ,az a kapcsolat sokáig tart...

És mondtam neki,hogy akkor nem voltál szerelmes?

Erre azt válaszolta,hogy: De igen, csak nem hagyományos módon.


Szóval... Csak én nem értem? Nekem kicsit rosszul is esett ez...

Sűrűn mondja hogy szeret, megdicsér,hogy én vagyok a legjobb számára, és még sorolhatnám...

De azért ez elég erős kijelentés volt.


Mit gondoltok?


2019. szept. 1. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyikkel sem, ha jót akarsz...
2019. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
távolságtartó, de ha jól megvagytok ez nem számít
2019. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Értelmetlen hablatynak látom. Egyetlen dolgot lehet esetleg kihámozni belőle, hogy veled úgy érezte hosszútávon tud tervezni. Tehát azért mert szeretsz valakit, még nem jelenti hogy értelmes kapcsolat lesz belőle, hisz két félen múlik a helyzet.


De már lehet többet gondoltam bele mint ami és ő is csak lerázta gyorsan a témát, nem akart erről beszélni.

2019. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Barmi is volt, most jo nagy szart kavart maganak, mert te nem fogod elengedni a temat.
2019. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Csakis ésszel. A párod annyiban követett el hibát, hogy túl őszinte volt veled, mint nővel.
2019. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szegény srác, ebben nincs semmi sértő, sőt ennek örülni kéne. Én is azt vallom a hirtelen fellángoló szerelem hamar elillan utána az ész marad és olyan társ kell akivel eltudod magad képzelni 20 év múlva is. N
2019. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Ne agyald túl, inkább lefordítom:

Nem felszínesen a farkától vezérelve a kerek shegeddtől és babapofidtól rózsaszín ködtöl elvakulva választott, hanem hosszútávra, mint komoly és megbízható társ, akiben meg van minden ami a tartalmas és jól működő kapcsolathoz kell.

2019. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szívvel.
2019. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

A szerelem nem múlik el... Csak tenni kell érte és dolgozni a kapcsolaton. Ha elmúlik a szerelem jön a megcsalás, a langyos szar amiben előbb-utóbb mindkét fél boldogtalan lesz.

A párod azért van veled mert kényelmes neki, mert van aki mossa a gatyáját és van annyira naív, gyenge kislány, hogy nem fogja elhagyni. A párod ezért választott, hogy legyen mellette valaki. Ezt kb addig fogja így gondolni amíg nem jön egy jobb aztán az első adandó alkalommal dobbant is.

Párkapcsolatot csak szívvel, máshogy soha nem lesz boldog kapcsolat. Lesz egy langyos együtt élés amibe valamelyik fél úgy is beleun. De nem csak választani kell szívvel, hanem MINDEN egyes nap tenni azért, hogy a szerelem megmaradjon. Ha erre nem képesek akkor szintén kuka a kapcsolat, semmi értelme.

2019. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%

Szívvel és ésszel.


Lehetsz hullaszerelmes, ha látszódik az életben, hogy nagyon eltértek nem fog működni.

Pl a kapcsolat mélysége, emberekhez való viszonya, pénzügyi helyzete, céljai.


Pl családot szeretnél, ő csak 20kutyát

Mindenkibe belerúg, mert az menő, egy idő után beléd is beléd fog

Hiába keres havi egy millát, hó közepén egy vasa sincs, vagy sose tellik semmire mert zsugori mind Dagobert úr.

Tanulni utazni szeretnél, ő meg max a kanapét nyomni, vagy állandóan a fejlődjfejlődj mantrázza... És ezer meg egy mást is lehet még írni.


Párkapcsolathoz tudni kell ésszel és szívvel választani. szeretni, kívánni, de tudni azt, hogy ezt szeretnéd xév múlva, vele pedig sose éred el...

2019. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!