Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyire zavar titeket a szőr az intim területen?

Figyelt kérdés
Már több olyan alkalom volt, hogy véletlenül futottam össze egy sráccal olyan szituációban, mikor nem készültem, számítottam arra, hogy én akkor bárkivel is lefeküdjek. A bőröm nagyon érzékeny, csak bő 1 hetente szoktam borotválkozni. Ilyenkor mindig vissza kellett utasítanom a srácot a "Bocsi, most épp megvan" mentséggel, még akkor is, ha én is benne lettem volna a dologban, mert tudtam, hogy szőrös vagyok és nem akartam, hogy úgy lásson.
2019. szept. 1. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én kifejezetten vonzónak találom a szőrös nemi szervet, különösen, ha fazonra is van vágva.
2019. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem zavar a szőr, én is nagyon szőrös vagyok intim tájon. Volt már egyszer hogy a gatya szélén lévő kiálló szőrt elkezdtem borotválni és nekem is kipattogott és viszketett utána úgyhogy azóta nem is próbáltam. Elfér az ott, nem csúnyít, meg a borotvált szőr ha elkezd nőni az eléggé kellemetlen mindkét félnek.


Ne szégyelld ha úgy alakul, természetes a szőr, nem kell menni a birkák után!

2019. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem annyira érdekli őket, ha tiszta, ápolt.
2019. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Igénytelennek tartom bocsi.
2019. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
#1-es vagyok, mondjuk engem máshol sem zavar a szőr, pl. a hónaljon vagy lábon sem. Ez a természetes állapota egy nőnek ami nekem bejön, és nem gondolom igénytelennek, taszítónak.
2019. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Bocs de nem szeretem a dzsungelt.


Legalább nullás géppel vágja le.

2019. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Szeretem a sűrű őserdőt, a kiirtást kevésbé... (de ez elég ritka manapság)

De amúgy nem egyszerűbb rátérni, hogy áll a témához az adott srác, mint valami kifogással egyből ejteni egy izgalmasnak ígérkező alkalmat?

2019. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Olyannal jövök csak össze komolyra, akinek van rajta szőr.

A borostás a legrosszabb. A csupasztól is elmegy a kedvem pár alkalom után.

2019. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért csak a két végletre kell gondolni: Dzsungel vs. kislány puni simaságú.

Ha tiszta, ápolt, rövidre van vágva, és fazonra van igazítva, szerintem tökéletes.

Szerintem kevés nőnek van "dzsungel", nekem igaz, hogy mindig világos hajú barátnőim voltak, de pár szál aranyló pehely az a nagy "dzsungel". Még kezelés nélkül is, kezelve meg pláne vonzó.

2019. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ápolt legyen, annyi a lényeg. Fazonra nyírva amúgy jobban szeretem mint csupaszon.
2019. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!