Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha nagyon szőrös a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha nagyon szőrös a mellkasotok és úgy is hagyjátok, lent is szőrös?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Akinek a mellkasán szőr van, annak többnyire mindenhol sűrű a szőrzete.
2019. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem. Hanem ha ott meghagyja, akinek van az lent is meg szokta?

Nem néz úgy ki furán, hogy felül prém, alul semmi?

2019. szept. 1. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán szőrös a mellkasom, de alul nagyon. Viszont soha nem szőrtelenítem, mert nem zavar. Ha lenne felül szőr, azt se borotválnám.
2019. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én rövidre vágom lenn. A szormentes vicces lenne :)
2019. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Páromnak csak a mellkasa szőrös, és a végtagjai. Hónalját, ágyékát borotválja.
2019. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé szőrös a mellkasom, lent rövidre vágom.
2019. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindenhol szőrös vagyok.
2019. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fent és lent is szőrös, de "írtom". Személy szerint utálom a szőrt. Sokáig csak rövidre vágtam, aztán elkezdtem borotválni és így sokkal jobban érzem magam. Teljesen véletlenül fedeztem fel az otthoni IPL szőrtelenítő gépeket, így a mellkasamon és a lábamon ezzel küzdök a szőr ellen. Hosszú távon kiderül, nálam működik-e egy alapvetően nőknek szánt gép, nem régen kezdtem használni. Gondoljon mindenki aminek akar, nekem ettől rosszabb nem lesz, viszont egyébként vastag fekete szőrőm lenne, szőrősen undorodom magamtól.
2019. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!