Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kimennètek így hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kimennètek így hozzá külföldre?

Figyelt kérdés

megismertem egy srácot a neten, megbeszéltük, hogy kiutazok hozzá, de sajnos volt egy kis problémám az utazással és nem tudtam odaèrni a megbeszélt időpontban, ő elkezdett nem válaszolgatni az üzeneteimre. ideges lettem mert már mindent elintèztem, munkát félretettem de nem tudtam elèrni sehol mert nem válaszolt, szóval írogattam neki, erre letiltott mindenhol. a facebook messengeren csak ignoràl, szóval felhívni fel tudom. máshol mindenhol leblokkolt, majd írtam neki egy új profilròl, hogy akkor most tisztázzuk hogy mi a helyzet, azt mondta akarja hogy menjek de mérges rám amiért àtvágtam(hozzàtennèm hogy tényleg nem tudtam menni de csak mert problémám volt, illetve ő férfikènt nem is hozza szòba hogy jönne, csak én menjek), és csak akkor fog feloldani ha már ott vagyok az országában.

mondtam neki hogy én így nem fogok elutazni valakihez


2019. szept. 1. 21:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

hogy tiltva vagyok a telefonján ès semmibe vesz, és el sem tudom érni. azt mondta keressem az új profilon aztán majd felold ha tényleg ott vagyok. de azon alig tudom elèrni, alig válaszol mert nem ditekt üzenetküldő alkalmazâs. úgy érzem nem tisztelem magam ha így utazok ki valakihez hogy le vagyok neki tiltva. mondtam neki hogy olyasvalakihez akarok kimenni aki megtisztel legalább annyival hogy nem vagyok blokkolva. szerintetek igazam van?


bocsi csak itt fejeztem be mert vèletlen előbb kitettem a kérdést

2019. szept. 1. 21:17
 2/17 A kérdező kommentje:
most komolyan ki utazna ki valakihez aki letiltotta? és annyit nem tesz meg hogy feloldjon? sztem nem én gondolkozok rosszul
2019. szept. 1. 21:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szelhamos!
2019. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Magyar vagy külföldi?
2019. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
külföldi
2019. szept. 1. 21:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson elutazni hozzá!

Eszem megáll, mik vannak!

2019. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jók gondolod, de azt se értem, minek beszelsz ilyennel...azzal se tiszteled magad, ha nem tiltod te és ignorálod egy eletre
2019. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"most komolyan ki utazna ki valakihez aki letiltotta?"


Itt nem csak ez a gond.

2019. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ennyit nem tud megtenni hogy feloldjon akkor mit akar tőlem a való életben, komolyan, én nem fogom megalázni magam hogy blokkolt és így repülök hozzá, épp eléggé megaláztam magam mikor blokkolt és kerestem égen földön, hogy könyörögjek
2019. szept. 1. 21:26
 10/17 A kérdező kommentje:
plusz el se tudom érni, majd ácsorgok a reptéren amíg 2 nap múlva válaszol vagy mi
2019. szept. 1. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!