Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 perc alatt 74 üzenet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 perc alatt 74 üzenet férfiaktól. Tényleg ilyen szánalmas a helyzet?

Figyelt kérdés

Férfiként írom, én szégyellem magam azért amit nemrég tapasztaltam.

Regisztráltam egy random csevegő applikációra napokban, tudjátok ilyen anonim cucc semmit nem kell megadni csak kiraksz egy képet meg egy életkort (amiket korlát nélkül változtatgathatsz) aztán ennyi.

Szóval a lényeg, hogy egyik haver barátnőmmel dumáltunk most az este a kocsiban, aztán mutattam neki az app-ot. Kitaláltuk hogy trollkodunk kicsit. Tudni kell hogy a csaj elég helyes, különleges arca van és jól mutat a fényképeken. Átküldte az egyik képét, beraktam az app-ba, megváltoztattam a nemet, nyomtam egy okét és abban a pillanatban 10-en egyből ajánlatot is tettek üzenetben!!! :D

Jó nem szexajánlatot, de olyan dumákat írtak hogy szakadtunk a röhögéstől.

Konkrétan volt aki kisregényt írt mennyire "belém" szeretett, vagy olyan ajánlatok, hogy eljön értem kocsival és mehetnénk moziba stb.

Persze voltak klasszikus szexchat invitálások meg dickpic képek is, szerencsére javarészt azért "normálisan" írtak :D

Engem viszont lesújtott, hogy 15 perc alatt 74 különböző ember írt több száz üzenetet..ki kellett nyomnom a netet mert az értesítésektől majdnem lefagyott a telefon, nem bírta a kiképzést. Aztán inkább le is töröltem az egészet.

Ezek a férfiak mégis mit remélnek? Vagy ez működőképes taktika lehet, hogy a nagy számok törvénye alapján összejöhet egy kis ez az?

Ráadásul jó ha 10 olyan srác volt akire a kép alapján azt mondom hogy jóképű, a többi mind ilyen alkesz kinézetű 30-40-es figura.

A másik, hogy vasárnap késő este mi a fäszt csinálnak ennyien egy ilyen app-on? :D

Kezdem azt hinni, hogy ez a mindenkire ráírok/ajánlatot teszek taktika beválhat.


2019. szept. 2. 00:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%

Persze beválhat, csak ez egy teljesen pszichopátiás működés.

Nem szoktad figyelni, hogy 1-1 szórakozóhelyen hogyan csajozik jó pár fickó? Odamennek egy este alatt 20 nőhöz és 1 be fog jönni. De addig kapnak 19 elutasítást! Ez lélek gyilkos, annyira bele kell szarniuk, hogy konkrétan egy pszichopatává kell válniuk ehhez a művelethez, aki nem érez semmit egy elutasítás után és már megy a következőhöz.

2019. szept. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy Pistike?
2019. szept. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Ezeknek a zöme nem valós ajánlat, ezzel mulatják magukat.
2019. szept. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, ha egy nő ideír valamit a saját szexualitásáról, attól függően, milyen érzékletesen képes azt megfogalmazni, egyetlen hozzászólására minimum 5-10 privát üzenetet kap. És még kép sincs róla, elég az a tény, hogy nő.
2019. szept. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
4: Ezt miből gondolod? Nő vagyok és nemigen szoktam ilyeneket kapni, talán 100 ilyen tartalmú hozzászólásomra egyet összesen.
2019. szept. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, a szexualitás témakörben ezt tapasztaltam. A felnőtt párkapcsolatok témakörben valóban kevésbé vadásznak a szexéhes férfiak, de a szexualitás témakörben ha hozzászólok, szinte minden hozzászólásomra akad minimum 1 privát. Igazából már előre sejtem, hogy milyen fogalmazási stílusra fognak özönleni a privátok és mire nem és ezzel játszom is, aszerint, hogy van kedvem levelezni vagy nincs. Van, amikor szívesen leírnám részletesen a tapasztalatomat/véleményemet, de inkább visszafogom magam, mert tudom, hogy özönleni fognak a levelek. Máskor meg szándékosan fogalmazok úgy, mert alapvetően szeretek másokkal levelezni a szexről, itt olyan dolgokat lehet megbeszélni, amit máshol tényleg nem merne az ember kitárgyalni/felvállalni.
2019. szept. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Hát igen... Nagyon fárasztóak ezek az oldalak. Amikor fel voltam regisztrálva ilyen oldalra nekem is záporoztak az ajánlatok és az indok nagyjából tényleg annyi volt, hogy nő vagyok. Gondolom a másik több száz nőnek is mentek a ctrl+c, ctrl+v üzenetek, valaki majdcsak betalál alapon.
2019. szept. 2. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom mi ezen a fura? Ez így működik. Sokra megy a nő a 74 írással, amikor te is láthatod, kb 10 volt köztük aki valahogy kinéz, de arra is hiába írsz vissza nőként, 10/7 nem ír vissza. Marad 3 azokból meg úgy ahogy alakul valami, legtöbbször semmi, mert nem passzol, életkorban, körülményben, stílusban stb.
2019. szept. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Ezek csak üzenetek.

Azt te is elismered, hogy a barátnőd szép, és a többség hozzá képest külsőre is szinten aluli, és a stílusa alapján agyilag is.

A maradékból most válogasd ki azt, aki nem csak megdugni akarja, nem nős és nincs barátnője, és nem 120 km-re lakik.

Szerinted a 74-ből hiánnyal lett volna esélyes egy tényleges randi? Olyan, amiből alakul is valami.

Mondjuk nulla.

Úgy veritek magatokat erre, hogy a nők hány üzenetet kapnak, mintha ez érne is valamit. Mondjuk adhatnának érte 100 ft-ot, és akkor elcsacsogunk szívesen mindenkivel.

Szóval szerinted mi ebben a pozitív, hogy kaptatok üzenetet? Semmi.

És akkor most MINDENKINEK írj is vissza egy kedves elutasítást pár mondatban, csak a poén kedvéért, hogy megtanuld, miért nem írnak vissza a csajok mindenkinek.

Köszike.

2019. szept. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2019. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!