Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy érettebb nőt látok egy fiatalabb pasival, akkor állandóan arra gondolok, hogy a srác sok mindent "fel tud mutatni" az ágyban?

Figyelt kérdés
Találtam az egyik közösségi oldalon egy nagyon pénzes és csinos milfet, aki egy tőle fiatalabb pasival él együtt. Totál nem illenek össze, de a nő majd kiugrik a bőréből minden egyes képen. Még egy közös félakt képük is van. Odáig van érte és ezt csak azzal tudnám magyarázni, hogy - bár lehet a pasi is pénzes - de ott lent is nagyot tudhat valamit, ha ilyen erős kémia van közöttük. De ezt sok más párnál is észrevettem már, hogy totál nem illenek össze - sokszor a fiú rondább is - és mégis halálosan szerelmes belé a csaj. Szerintem a szex nagyon erős kötelék tud lenni, és akik azzal érvelnek, hogy a szerelem vak, azoknak lehet igazuk van. Csakhogy talán a kívülállóknak vak, de a párjuk valójában nagyon is tudja, hogy ott lent mi is rejtőzik.

2019. szept. 2. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egyenfuggonde teny,hogy sok huszoneves srac kornyekez meg es hiv randira, mikozben en 36 vagyok. Nekem ez mindig allati kinos mert a nevelt fiam pont 20 eves, es eszembe nem jutna egy pasival lefekudni 30 ev alatt.


Masfelol van olyan baratnom aki pont ezt a korosztalyt preferalja, erteni nem ertem de nem itelem el. Nekem ugy tunik hogy kereslet/kinalat mindket esetben. A ronda pasi szep no kombo egyik oka, h a szep no nem latja a ronda pasit rondanak.

2019. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, a szexuális kultúra egyáltalán nem korfüggő. Másrészről honnan tudod, hogy ez dominál náluk? Nem látsz bele a kapcsolatukba. Nyilván működik köztük a szex is, de ehhez komolyabb érzelmi kapocs is kell. Már a jó szexhez, mert a lelki viszonyuk is kihat a testiségre. Egyéjszakásnál nem arra figyelnek sokan, hogy a másiknak is jó legyen, épp csak kiélik az ösztöneiket. Egy hosszabb, komolyabb kapcsoltban ez normális esetben másképp működik, megtoldva lelki, szellemi összhanggal, harmóniával.
2019. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fiatalabb partner "megfiatalít".

Vannak nők, akiknek ez egyfajta igazolás arra, hogy még mindig kívánatosak.

Vannak nők, akiknek nagyobb a szexigényük, egy fiatal fiú meg feszt toszna.

Vannak, akik gyereket akarnak és azt pont fiatal fiúcskáktól várják, hisz idővel a sperma minősége és aférfi termékenyítő képessége is romlik.

Ha idősebb férfiak lehetnek fiatalabb nővel(akár pénzért), akkor ez fordítva is lehet.

Lehet csak játszik a gyerekkel.

És az is lehet, hogy szerelmes.


Az, hogy ki illik össze vagy nem, nem (csak) a külső dönti el, hanem a személyiségük, világnézetük.


Azért gondolhatod így, mert valami magyarázatot próbálsz találni a jelenségre és egy fiatal fiú max ennyit tudhat.



(a szerelem tényleg vak és nem korfüggő, az egyik legjobban vágyott "drog" a világon)

2019. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán mert igy van?


Nem kor, alkat, méret függő, de ha van olyan fiatal srác aki birja, tudja, szereti csinálni akkor egyértelmű hogy őt választja. Ez nem azt jelenti hogy minden fiatal kanos kis pöts jó az ágyban ahogy azt se hogy minden 40-es pasi az.

2019. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Valami oka tuti van, ami kizárt, az a "nágy szérélém" meg a "válódi írzelmek"... Ezt aki beveszi azok azok az emberek akik ha in flagranti rajtakapják a párjukat valakivel megeszik a "csak megvizsgáltam a szomszéd urat, mert szegényke beteg és ezt a nagy duzzanat veszélyesnek tűnt" vagy "csak azért raktam be neki, mert fáztam"


Aha seems legit.

2019. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt -n3gyvenesként- fiatalabb pasim. Szemmagasságban is néztem,nemcsak azt,hogy teljesít az ágyban. Ahol semmivel nem volt különb mint a negyvenes tartós kapcsolatom.Az viszont egyértelmű,hogy egy huszonéves pasi alkata,habitusa huszonéves, ami nagyon vonzóvá tudja tenni.De persze ez alkalmi/szex kapcsolathoz elég, sosem tudnék együttélni egy jóval fiatalabb sráccal.
2019. szept. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem merül fel gyakrabban az a szempont egy ilyen jellegű kapcsolatnál is, hogy egyszerűen jól érzik egymással magukat.

Az igazán jó szex amúgy is nagyon ritka, mert nem csak lelkileg, hanem alkatilag és egyéb szempontok alapján is passzolnia kell két embernek. Marad tehát a fő szempont, hogy valamilyen, bármilyen oknál fogva jó társaság egymásnak két ember, kortól függetlenül.

2019. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igazság hogy az ilyen nők nem is akarnak komoly kapcsolatot, csak kell nekik egy pasi aki kényezteti és feledteti a kimúlóban lévő ifjúságát.
2019. szept. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!